Zagadka nr 15
Odpowiedz do tematu

:
Ciniol napisał/a:
kazałby majordomusowi zawołać oddanego Eustachego

Ciniol, nie zawołać, nie zawołać, tylko NADMUCHAĆ :facepalm:

:
:P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
symela
[Usunięty]
:
Prus w Lalce pisze, że kazał by go psiarczykom wytłuc, a nie poszczuć psami

:
Toyota napisał/a:
Qtwa co za wynalazek. Gdyby nie Erolek to te Fluffy już były w kiblu, a tak mamy komplet do kurzu :D


Każde dziecko wie, że Fluffów nie wolno wrzucać do kibla :wkurzony:

Spam
[Usunięty]
:
...dzień dobry... zastałem Jolkę :?: :shock:

:D

:
a masz beret z antenką?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gdzie to się kupuje , przecież to wynalazek na miarę naszych czasów :D

:
Ciniol napisał/a:
:P


Rozumiem, ze się majordomus też do wnęki na szafę nie zmieścił u jaśniepana ?
:D

:
Jaśniepan nie zamierza zaszczycać dzisiaj rozmową waści - ponieważ nie ma emotki "jestem ponad to" to z braku laku :P
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-08-22, 09:12, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zanim rózne nieprzewidywalne okoliczności rzeczywiście nie zburzyły naturalnego porządku rzeczy, to mój praszczur zwyczajnie by twojemu nie dał kredytu, i by się skończyło kozaczenie :popcorn:

:
Rudolf napisał/a:
Gdzie to się kupuje , przecież to wynalazek na miarę naszych czasów :D

Tam gdzie wszystko dziś - u Portugalczyka :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:

Tam gdzie wszystko dziś - u Portugalczyka
.. choć patent Hamerykański :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.