BATORY
Odpowiedz do tematu

:
A nie mogliśta mu na tego maila odpowiedzieć? By się przestał może czepiać ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Pomijając że się nie czepia, zapłacił i nie ma wiadomości, bez jaj

:
No toż pytam dlaczego nie odpisali zamiast przez dwa forumy komunikować ;)

Ale IMO się czepiał, juz pierwszy wpis był napastliwy w tonie ("czy to normalka" itd), poza tym to taki typ upierdliwego klienta (tak, wiem, nie nadawałbym się na sprzedawcę :P ), dostał przeciez automatyczną odpowiedź ze jest w realizacji, w czwartek to było - nie napisał o której, ale jakoś mam wrażenie że późnym wieczorem ;)

Tez uważam że trochę słabo, że nie dostał odpowiedzi na maile przez dwa dni (dwa robocze, na forum napisał juz we wtorek rano), ale trzeba wziąć pod uwagę sezon itp.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Typ klienta to sprawa wtórna, też bym nie mógł być sprzedawcą ;) no ale tak szczerze to gdyby to przysłowiowy Epos odpowiedział że sorry ale jest sezon na Seszele więc kliencie wrzuć na luz, to gadania by było ;)

:
goTomek napisał/a:
No toż pytam dlaczego nie odpisali zamiast przez dwa forumy komunikować ;)


Nie da się nie zauważyć że to trochę "dziwnie" wygląda... :D

A klienta należy zrozumieć - zapłacił i ma prawo być zniecierpliwiony... nikt z Was nie czekał nigdy na kupiony zegarek? Nie wierzę... :D

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
nikt z Was nie czekał nigdy na kupiony zegarek? Nie wierzę... :D

Goldboy to się nawet obrażał jak mu nie chciałem trakingu dać :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
bo mendom nie można ufać na słowo, więc chciałem mieć dowód że wysłałeś :P
A leniwej mendzie nie chciało sie cyferków kilkunastu wklepać :facepalm:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
no ok, nawet przyjmuje twoją argumentacje ale grożenie ze rzucisz się pod tramwaj jak nie dostaniesz trakingu było zdziebko groteskowe ;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
znów kłamiesz plask pod metro sie miałem rzucać, ale wy tam na prowincji nie wiecie przecież co to :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
i jedno i drugi na prund wiec w zasadzie to samo :)) a da sie tym metrem do Starszego Pana alias RotorSystema dojechać?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
a da sie tym metrem do Starszego Pana alias RotorSystema dojechać?
Pewnie że się da metrem dojechać... krawieckim :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
moich rozterek co do zakupu batorego ciąg dalszy - mianowicie naczytałem się na forach zagranicznych o grubości koperty i chciałbym zapytać czy ktoś z wątłym nadgarstkiem ma doświadczenia z batorym? boje się, że na moim nadgarstku (16-16,5 cm), batory będzie trochę kuriozalnie wyglądał

:
stoper, nie trać nadziei ;) 16-16,5 to mój rozmiar właśnie i miałem mozliwość sobie parę dni ponosić Batorego - bardzo dobrze wyglądał, grubość w zasadzie kłóci się trochę z mankietem :D ale na co dzień pasuje idealnie

http://www.czwarty-wymiar...r=asc&start=135



Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.