CITIZEN- nowosci
Odpowiedz do tematu

:
Taki ładny zegarek spaprali tą wujową koronką facepalm

:
Ja ciągle się waham czy kupować, czy zbierać dalej kasę i kupić Orisa Hulka :głową w mur: , ale to trochę potrwa, a Citizen byłby już.

:
nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, ale mi ta osłona koronki coraz mniej przeszkadza hmmm zegarek jest na tyle świetny, że byłbym w stanie przymknąć oko na ten dynks

:
Woytec napisał/a:
Taki ładny zegarek spaprali tą wujową koronką facepalm

Nic dodać, nic ująć :głową w mur:

:
nickt napisał/a:
Dla tych którzy myślą o Grand Touring Sport


Ja po to wyprzedaż robię :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja już zrobiłem :)) , Iks a byś pomógł przy zakupie czy nie chcesz sie w to bawić, ja nie mam paypal, ani konta na ebay.

:
Chyba nie będę brał przez Ebay hmmm Tutaj są, tylko muszę dopytać o koszt dostawy

http://www.azfinetime.com...tic-nb1031-53l/

http://www.azfinetime.com...tic-nb1036-50e/

No i zastanawiam się nad goldboyową wersją - niebieskie zegarki nigdy u mnie długo nie zabawiły hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dostawa Fedexem z tego co wiadomo plus mozliwe opłaty, jeden sprzedawca z Ebay ma po 819 plus wysyłka i opłaty i wychodzi praktycznie to samo co z powyższych linków

:
satanic666 napisał/a:
plus mozliwe opłaty


Pewne opłaty. Ale chodzi mi o cenę samej wysyłki.

satanic666 napisał/a:
ma po 819 plus wysyłka i opłaty


Nie zaryzykuję wysyłki zegarka za 4 klocki tym "programem wysyłki międzynarodowej", raz, że długo (2-3 tygodnie), dwa, że to najtańsza możliwa opcja (zwykły nieubezpieczony airmail na terenie stanów, a nie wiem czy nie poza też), trzy - ciul wie kto i kiedy to doręcza, tracking rzadko działa, raz finalne doręczenie robi kurier, raz inpost - no nie. Wolę fedex, jasne i przejrzyste procedury i zegarek za góra tydzień na łapie. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak już będziesz wiedział co i jak to daj znać, trzeba będzie jeszcze raz przemysleć temat.

:
Kupujcie kupujcie...chcę go na naszych forumowych zdjęciach obejrzeć....a najchętniej na żywo ;) cool

:
Iks, ja zaryzykowałem i kupiłem zegarek w tym programie wysyłkowym za ponad 2000 USD i przyszedł bez problemu po 2 tygodniach od nadania, w Polsce dostarczył mi to kurier DPD (chyba bo dokładnie nie pamiętam).

satanic666 napisał/a:
Ja ciągle się waham czy kupować, czy zbierać dalej kasę i kupić Orisa Hulka :głową w mur: , ale to trochę potrwa, a Citizen byłby już.


Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale Oris jest brzydki, no i nie da się go sprzedać za normalne pieniądze.

Ostatnio zmieniony przez Deco79 2014-08-18, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Deco79 napisał/a:
Iks, ja zaryzykowałem i kupiłem zegarek w tym programie wysyłkowym za ponad 2000 USD i przyszedł bez problemu po 2 tygodniach od nadania, w Polsce dostarczył mi to kurier DPD (chyba bo dokładnie nie pamiętam).

satanic666 napisał/a:
Ja ciągle się waham czy kupować, czy zbierać dalej kasę i kupić Orisa Hulka :głową w mur: , ale to trochę potrwa, a Citizen byłby już.


Wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale Oris jest brzydki, no i nie da się go sprzedać za normalne pieniądze.


Dlatego chyba jednak będzie Citizen, jak wszystko pójdzie dobrze. :))

:
satanic666, słusznie, Citek jest ładniejszy pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Machu napisał/a:
blaise, i takiego bym nosił :) Pomimo ze na wuja mi zegar z radyjkiem :P


Radyjko nie będzie mocno przeszkadzać , bo i tak nie obsługuje Europy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.