Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
:D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
:))

Maras68
[Usunięty]
:
kurcze naszło mnie na rower wojskowy:




Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-29, 15:35, w całości zmieniany 1 raz
:
...............świetne pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:

:
a co tak bawi kolegów Jimmego i Rudolfa :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Spamu nie dasz rady kosmicznej technologi i wirtuozerii fechtunku maczetą cool
;) :D
kurcze fajne te rowery hmmm po co ja tu zaglądam, same pokusy się pojawiają :głową w mur:

teraz mnie oświeciło odnośnie tego kogo miał na myśli Spamu mówiąc o dwóch cepach
:złośliwiec:
;) :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-07-29, 17:46, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
a co tak bawi kolegów Jimmego i Rudolfa :popcorn: :popcorn: :popcorn:
Twoja maczeta kontra kosa Spama cool

:
Ciniol, Spam, a Wy jak ci Turcy z dowcipu.
Na strzelaninę przychodzicie z nożami ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ciniol napisał/a:
a co tak bawi kolegów Jimmego i Rudolfa :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Spamu nie dasz rady kosmicznej technologi i wirtuozerii fechtunku maczetą cool
;) :D
kurcze fajne te rowery hmmm po co ja tu zaglądam, same pokusy się pojawiają :głową w mur:

teraz mnie oświeciło odnośnie tego kogo miał na myśli Spamu mówiąc o dwóch cepach
:złośliwiec:
;) :D


,że kto :?:
;)
...........poniżej etykieta z koszuli, która opisałem w SB.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...jimiak... a rozpakujesz czy dalej będziesz trzymał we folii :?:

:
.......to do zestawu vintage: vintage Levisy i wojskowa koszula (taki smart casual ;) )

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy to ty taki modniś jesteś nieco :złośliwiec:

:
............. na Pitto Uomo nie bywam, ale szafę dobrze zaopatrzoną lubię mieć....................raczej klasyka niż męskie wynalazki ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
a ja mam taki fotel stomatologiczny ze skórzanymi obiciami siedziska i zagłówków, z lat 1930-1945, pochodzi on z klinik Breslau, nawet pompa mimo 70 lat działa i fotel podnosi się i opuszcza, wystarczy wcisnąć dźwignię, pacjenci różnie reagują na jego widok gdy muszą zasiąść i otworzyć paszczę :D




Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-30, 17:18, w całości zmieniany 1 raz
:
............klasa pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.