BATORY
Odpowiedz do tematu

:
Zerowa.
W tym roku jesteśmy kompletnie zawaleni projektami w toku.

:
To trzeba o zakupie normalsa pomyśleć hmmm :idea: :idea:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-07-16, 23:43, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
............czekam na testy nadgarstkowe..................podoba mi się ten zegarek

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
rzeczywiście trzeba będzie pomyśleć o zakupie podstawowej wersji, bo zegarek jest przecudnej urody...

moje pytanie czy pasek o kolorze czekoladowym, który alternatywnie można wybrać przy zakupie widnieje gdzieś na zdjęciach w temacie?

edit: konkretnie chodziło mi o to czy jest to ten pasek http://img819.imageshack.us/img819/8907/s6b1.jpg ?

Ostatnio zmieniony przez stoper 2014-07-22, 13:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Witajcie!

Trafiłem na Waszą firmę (i to forum), bo akurat szukam dla siebie maryny. Stowa ciut za droga, Steinhart za mały albo za duży i bez daty, pan Kemmner nie wrzuca ostatnio nic ciekawego i tu pojawił się Gerlach. Na początku byłem nastawiony sceptycznie (chińszczyzna w polskim zegarku? jak to? :roll: ), ale przebrnąłem przez ten wątek (calutki!) i chyba kupiliście mnie sposobem realizacji projektu. Dodatkowo muszę przyznać, że Batory podoba mi się najbardziej, a zastrzeżenia mam do może 2-3 detali. Żałuję jedynie, że w planach miałem kupno jednego zegarka, a teraz przynajmniej trzy Gerlachy bardzo mi się widzą.

Przy okazji mam dwa pytania nie związane bezpośrednio z Batorym:

1. Nie bijcie, może się nie znam, ale muszę spytać, bo mnie to gryzie - dlaczego Dywizjon 303 wygląda jak stuprocentowy marine? m/s Batory pasuje idealnie, ale Dywizjon 303? Dlaczego nie pilot inspirowany np. przyrządami Hawkera Hurricane?

2. To dzieło Piotra od PiStrap czy ktoś jeszcze szyje takie paski?



Pozdrawiam,

I.

:
Iras napisał/a:
dlaczego Dywizjon 303 wygląda jak stuprocentowy marine? m/s Batory pasuje idealnie, ale Dywizjon 303?

Dywizjon 303 wygląda jak 100% zegarek noszony przez pilotów RAF i PAF w czasie drugiej wojny światowej, wg specyfikacji 6B/159.
Zegarki takie robiło wiele firm, voile:


Nie każdy zegarek lotniczy to Flieger ;) .
I wygląda tak, bo tak tego chcieliśmy, tzn. grupa ludzi udzielająca się w projekcie zegarka na forum KMZiZ, Gerlachy zgodzili się ów projekt wykonać.

Ostatnio zmieniony przez mw75 2014-07-27, 23:59, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
Tak właśnie czułem, że się nie znam :facepalm: Dzięki.

:
Ja mam dosc podobny pasek do Batorego, ale wykonany przez Radka, Fixxxera.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Tak, właśnie byłem w butiku. Oglądałem paski Fixxxera. I klamry Ciecha.



Dobry Boże... Strach pytać Szanownych Forumowiczów ile te wspaniałości kosztują.

A wracając do Batorego - faktycznie planowana jest jakaś limitka czy to tylko forumowa legenda miejska?

:
był plan limitki Batorego ale gerlachy na razie ogarniają inne tematy i ten zakolejkowany czeka na swój czas

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
POZOR POZOR POZOR

Będzie mówione.....kto jest następnym po Słoniu "nosicielem" Batorego...poproszę na PW adres do wysyłki, sprawa jest pilna ponieważgdyż wybieram się na Seszele :)) :)) :))

Batory dotarł do mnie co dziwne cały i zdrowy, wałek mu nie wylata testowałem wyciągnięcie i wciśnięcie koronki kilkadziesiąt razy i wszystko wygląda na to że to był jednorazowy wybryk

:
Svedos napisał/a:

Batory dotarł do mnie co dziwne cały i zdrowy, wałek mu nie wylata testowałem wyciągnięcie i wciśnięcie koronki kilkadziesiąt razy i wszystko wygląda na to że to był jednorazowy wybryk


Słoniu to jednak silna bestia :))


Svedos, odpisałem.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Svedos, - lekko "docisnąłem" koronkę - może to dlatego jej się dobrze "zaskoczyło" :) . Ciesze się, że wsio działa pifko

:
He he he już jestem z Seba po słowie, jutro wysyłam.

A tak poza tematem....czy może ktoś z kolegów co ma konto na kizi odpowiedzieć w tym temacie

http://zegarkiclub.pl/for...57#entry1260575

Koledze który kupił Batorego żeby się nie martwił i że zegarek jutro wysyłam..i że jest sezon urlopowy....a i niech serdecznie pozdrowi w moim imieniu prezesa Dariusza za podgrzewanie atmosfery ;) :))

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-07-30, 22:30, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.