Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
to se bylo pikne panie pifko
agrafki , czad i handmejdowa elektryczna gitarra :))

Maras68
[Usunięty]
:
pierwsza moja gitara basowa to ORLIK skrzyniowiec, najtańszy komunistyczny bele jaki produkt, zaraz poszedł do przeróbki i zadałem mu deskę od czeskiej JOLANY, trochę modyfikacji i basik w punkrockowej kapeli podwórkowej wymiatał ostro, oczywiście pudło rezonansowe a la beatles poszło do kosza, ze starej gitary ostał sie ino gryf i ukł.elektroniczny, bo przetworniki trzeba było lepsze wrzucić i nowy mostek, oczywistą była całkowita wymiana strun zwykłych na lepsze a la fender :))

Spam
[Usunięty]
:
...a po weselach grałeś :?: jedna baba... drugiej babie... wsadziła motyw rolniczy :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Spam 2014-07-22, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
no coś ty, zero chałtury, tylko ambitne utworki 2-3 minutowe na trzech akordach i byle głośno :D

:
Maras68 napisał/a:
no coś ty, zero chałtury, tylko ambitne utworki 2-3 minutowe na trzech akordach i byle głośno :D


............... kanciapa to pewnie wytłaczankami po jajkach wyłożona ;)
................takie profesjonalne studio w stylu PRL :D
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy tak, tak było, a na samym początku to była piwnica w bloku, podczas prób obowiązkowo wizyta MO bo skargi mieszkańców :)

:
..............działo się pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Chopy, no fajnie się czyta, ale "przedmioty ..." ;-)

Wojtek
:
Mój pierwszy bass to polska gitara z zakładów lutniczych nazywała się Aster Bass , do dziś ją mam ale już nie gra bo w czasie próby wyrwałem niechcący bebechy :D

Maras68
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
w czasie próby wyrwałem niechcący bebechy :D


znaczy się kolega narowisty nieco był :D Rudolf jak masz wiosło, to cyknij mu fotkę i wrzuć tutek :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-22, 15:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Miałem Kosmosa, oddałem komuś jakiś czas temu. Ale z Kosmosa został tylko gryf. Deskę zamówiłem u stolarza, flaczki zrobiłem sobie sam na jakichś polskich przystawkach... Nie grałem na gitarze chyba ze 20 lat ;) .

PS
Na Asterze chyba też grałem, w +/- 1990 r. Były w tym czasie inne polskie basy?

Antisocial and faceless...
:
A ja miałem taki gramofon Fonomaster, ile ja kombinowałem żeby go załatwić, a radio Elizabeth facepalm

[ Dodano: 2014-07-22, 15:30 ]
Magnetofon szpulowy ZK 246

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
mw75 napisał/a:
Na Asterze chyba też grałem, w +/- 1990 r. Były w tym czasie inne polskie basy?
Chyba nie :D , to była Polska wersja Fendera Jazz Bass :)
Maras68 napisał/a:
znaczy się kolega narowisty nieco był :D Rudolf jak masz wiosło, to cyknij mu fotkę i wrzuć tutek :))
Jak pójdę do piwnicy to zrobię zdjęcie , od tamtej pory miałem już 3 inne gitary .

Maras68
[Usunięty]
:
Zapalniczka produkowana dla wojska przez amerykańską firmę Dunhill, obowiązkowy element wyposażenia indywidualnego żołnierza dla chwili relaksu w czasie II w.ś.:








Spam
[Usunięty]
:
...fajna... poużywałbym... pali ona :?: czy zasuszona :?:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.