Przedmioty niezegarkowe VINTAGE
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
MirekArican bardzo zacne zbiory posiadasz. niektóre bym nosił jak nic. Tych plamiastych już raczej nie, bo się naśmigałem w życiu, spodnie kupione na początku lat 90-tych jeszcze mam sprawne, nie to co teraz robią za g...o sprzedawane przez firmę na H co po
roku użytkowania się przecierają.
Maras68 napisał/a:
w Cały ten Rock: nagrałem całe płyty The Clash, Sex Pistols, Exploited, Blitz, Toxoplasme itd.

widzę że kolega to stary załogant, oj słuchało się Marka Wiernika, który zapuszczał te klimaty i rożne inne smaczki z wytwórni 4AD

Maras68
[Usunięty]
:
Lao Tse napisał/a:

Maras68 napisał/a:
w Cały ten Rock: nagrałem całe płyty The Clash, Sex Pistols, Exploited, Blitz, Toxoplasme itd.

widzę że kolega to stary załogant, oj słuchało się Marka Wiernika, który zapuszczał te klimaty i rożne inne smaczki z wytwórni 4AD


stare czasy, ale mam dni że zapodaje sobie sporą dawkę muzy z tamtych czasów od punk rocka po cold wave pifko

:
Maras68 napisał/a:
Lao Tse napisał/a:

Maras68 napisał/a:
w Cały ten Rock: nagrałem całe płyty The Clash, Sex Pistols, Exploited, Blitz, Toxoplasme itd.

widzę że kolega to stary załogant, oj słuchało się Marka Wiernika, który zapuszczał te klimaty i rożne inne smaczki z wytwórni 4AD


stare czasy, ale mam dni że zapodaje sobie sporą dawkę muzy z tamtych czasów od punk rocka po cold wave pifko


Jam mam inne wspomnienia :P Lata90te jako nastolatek mogłem wygrać z Boltem na 100m - miałem motywacje grupa panów w glanach którzy lubili mocniejszego brzemienia, nie podobała się moja czapka z daszkiem... W ogóle do dziś się zastanawiam ile oni musieli mieć prze zemnie otarć goniąc mnie w tych za małych jeansach 100% twardej bawełny :)

I tu coś bardzo nostalgicznego - wiem że jest nie wiele osób które ma ten towar (powinny gdzieś wisieć na witrynie a ja w nich chodzę)





A tak pro po muzyki - pamiętam w Liceum wszyscy 90% słuchało Polskiego Rocka (albo MTV) - i przed lekcją Angielskiego został magnetofon a ja z hasłem wrzucę coś POLSKIEGO - :)) :)) :)) :)) :)) I nagle z głośników wydobywa się "Jestem Bogiem" Paktofoniki - Dobre czasy...


To jest jeden z ciekawszych egzemplarzy z mojej kolekcji ECWCS gen1 Desert - Pustynna Burza (wedle daty produkcji) - kupiłem ją 2007 jak wojsko USA przechodziło z BDU na ACU w foli DEAD STOCK miałem ją na sobie 3 razy bo ten kamuflaż ma to do siebie że łatwo się brudzi...

M65 czarna Golden (wedle mej opinii firma lepsza niż Alpha)

Resztę po burzy bo mi net wariuje...

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2014-07-21, 19:15, w całości zmieniany 3 razy
:
........klasa pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Lao Tse napisał/a:
MirekArican bardzo zacne zbiory posiadasz. niektóre bym nosił jak nic. Tych plamiastych już raczej nie, bo się naśmigałem w życiu, spodnie kupione na początku lat 90-tych jeszcze mam sprawne, nie to co teraz robią za g...o sprzedawane przez firmę na H co po


Można jeszcze takie kupić (trudniej w PL) ale da się - ja lubi jak jeans po pierwszym praniu stoi :D (SERIO) - wiem jak to brzmi :P

Surowy jeans z 100% bawełny powyżej 12oz (uncji) tak się zachowuje np Levis STF (shrink too fit)


Lubie kupować surowe jeans i samemu w trakcie życia jeansów robić wytarcia - wtedy nie mam tak jak w tych z sieciówek wytarcia ze zgięcia kolana na goleniu :P

:
.........mam takie surowe na 140-lecie marki wypuszczone.
.........też lubię je samemu przecierać.
.............poniższa opcja to HC
http://explore.levi.com/news/style/complex-video/

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-07-21, 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Mirek szacun pifko

wracając do Trójki jak Kaczkowski przyniósł do radia Pink Floydów " Wish You Were Here"
i puścił .... to nie śmiejta się , w trakcie słuchania poryczałem się, matula jak weszła do pokoju to myślała że w szkole pałę dostałem z klasówy :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
Mirek szacun pifko

wracając do Trójki jak Kaczkowski przyniósł do radia Pink Floydów " Wish You Were Here"
i puścił .... to nie śmiejta się , w trakcie słuchania poryczałem się, matula jak weszła do pokoju to myślała że w szkole pałę dostałem z klasówy :D


.............mój ojciec do dnia dzisiejszego się wzrusza jak Flojdów słucha ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
A tu instruktarz do surowych:

http://www.youtube.com/watch?v=auzDQIfnZ2A

http://www.youtube.com/wa...A&v=VHa5wiD33o0

http://www.youtube.com/wa...0&v=DJHCVN7gQR4

:D

Coś dla was chłopaki :p
http://www.youtube.com/watch?v=4zLfCnGVeL4

Ostatnio zmieniony przez MirekArican 2014-07-21, 19:49, w całości zmieniany 2 razy
:
Mam ich dwa koncerty na DVD pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Spam
[Usunięty]
:
...były to piękne czasy...

:
http://www.youtube.com/watch?v=BaSa_A6PYv8

:)) :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
MirekArican masz niezłe kolekcje godziwe prawdziwego zawodnika vitage pifko

:
Maras68 napisał/a:
Lao Tse napisał/a:

Maras68 napisał/a:
w Cały ten Rock: nagrałem całe płyty The Clash, Sex Pistols, Exploited, Blitz, Toxoplasme itd.

widzę że kolega to stary załogant, oj słuchało się Marka Wiernika, który zapuszczał te klimaty i rożne inne smaczki z wytwórni 4AD


stare czasy, ale mam dni że zapodaje sobie sporą dawkę muzy z tamtych czasów od punk rocka po cold wave pifko


I przypomnę Radiostacje, tam puszczano to czego w żadnym radiu w takiej ilości nie było.
Punk hardcore, alternatywa itp klimaty.
Słuchałem sobie dłubiąc w warstacie, bo to undergrandowe klimaty :))

Maras68
[Usunięty]
:
Ciech wiesz o co biega pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.