Nowe nabytki Vintage
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Maras68
[Usunięty]
:
BURAN - graty pifko

:
Fajne te Wasze nowości. Sam czekam na dwie przesyłki ale aż tak fajne nie będą.

Antisocial and faceless...
Maras68
[Usunięty]
:
A ja mam dwie nowości, ale sił mi brak w tym upale by fotosy czynić, więc jak się ogarnę to zapodam :))

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
...ale sił mi brak w tym upale by fotosy czynić, więc jak się ogarnę to zapodam :))



...no... to przy okazji jakąś sadzawkę sobie wykop co by się w błotku ochłodzić ;)

:
Taki przycisk do papieru się kliknął (fotka z aukcji)


Gość od którego go kupiłem jest kolekcjonerem zegarów sterujących a nie wie co to może być,tak że ciężko będzie dociec kto zacz.Ale niewątpliwie piękna rzecz za małą kaskę!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
Taki przycisk do papieru się kliknął (fotka z aukcji)
Obrazek
Obrazek
Gość od którego go kupiłem jest kolekcjonerem zegarów sterujących a nie wie co to może być,tak że ciężko będzie dociec kto zacz.Ale niewątpliwie piękna rzecz za małą kaskę!


Piękna rzecz i wygląda na mechanizm wysokiej klasy. Też nie mam pojęcia co to może być.

pozdrawiam
Narfas

Maras68
[Usunięty]
:
weekendowo nabyty "Graal" niespotykany praktycznie na żadnych aukcjach czy giełdach, rzadkość:

"fotokarabin" ROTARY ten model zegarka występował np. w szkolnych samolotach Spitfire






przykładowy schemat fotokarabinu, a zegarek to nr 41:


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-21, 08:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras gratuluję upolowania Graala !

Maras68
[Usunięty]
:
pifko

jeszcze na szybko werk, sorry za jakość, ale to suszarką robione ;) :



[ Dodano: 2014-07-21, 09:27 ]
i jeszcze jeden- RECTA - wojskowy z lat 1938-1939 - pierwszy wypust,
zatarta lekko nazwa, w słońcu widoczna,
fosfor na indeksach mocno pociemniały,
ciekawy dekiel :












:
Przed momentem doszła,dawno nie byłem tak zadowolony :))

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Widzę, że mimo wakacji wątek znów przyśpieszył! :) Gratulacje nowych nabytków! pifko

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Maras68 gratuluję świetnych i bardzo ciekawych zegarków.ten foto zegarek jest na prawdę super :)

Spam
[Usunięty]
:
pifko pifko pifko
pifko pifko
pifko pifko pifko

Maras68
[Usunięty]
:
thanx Pany pifko

:
Dzisiaj doszedł "mechanizm",może ktoś ma pomysły do czego to mogło służyć?Moim zdaniem ten aluminiowy pierścień z bolcami przesuwał jakąś perforowaną taśmę ale w czy i poco?Nie mam bladego pojęcia,fajna rzecz i chyba nie aż tak strasznie stara bo śruby poziomujące mają poliestrowe podkładki.

Wajcha służy do zatrzymywania zegara.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.