GA-150 z olx
Odpowiedz do tematu

: GA-150 z olx
Mam prośbę, czy po tym jednym zdjęciu można ocenić oryginalność?

http://img17.olx.pl/image...ck-katowice.jpg

Jeśli mógłbym prosić o jakieś wskazówki, na co zwrócić uwagę przy oględzinach. Co prawda, puszka ma nadruk ZIBI, ale papierów do zegarka nie ma, co w oczywisty sposób budzi moje wątpliwości.

Wojtek
:


[ Dodano: 2014-07-01, 16:10 ]
Nie pasują mi napisy nad przyciskami i kolor wskazowek.

[ Dodano: 2014-07-01, 16:10 ]
Z boku koperty slwbo plastik obrobiony.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Krzyzol, ja bym nie brał. Może to szczegół ale wydaję mi się, że w takich puszkach nowych G nie dają.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
puszka tu jest najmniej ważna, niech ci dekiel pokaże

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
No właśnie te kolory coś nie teges, wydaje mi się że powinny być szare a nie czarne. Wykończenie koperty z boku w oryginale tez jest takie niedorobione, patrzylem dziś w zibi. Z tego co widziałem większość fakeow ma grubsza czcionke na lcd, tu wygląda ok.
O co chodzi ze wskazówkami? Patrzę na telefonie i różnicy nie widzę.

Wojtek
:
Krzyzol, na zdjęciu wyglądają na białe a chyba też są szare.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wydawqlo mi sie, ze punkt centralny jest czarny.
Jest wersja z szarymi napisami, w internecie dzis widzialwm.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Odpuściłem bez macania. Nie znalazłem w sieci białej wersji z czarnymi napisami na bezelu (opisów przycisków). Tym bardziej, że w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że "on się nie zna na zegarkach, kupił na allegro dwa miesiące temu ale nie nosi zegarków to sprzedaje".

Dzięki za zainteresowanie.

Wojtek
:
Puszka jest ok. Kiedyś takie dawali.

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
W zasadzie nie ma tematu, odpuscilem głównie z powodu tych czarnych napisów przy przyciskach.

Wojtek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.