CASIO MDV-105D 1AVDF
Odpowiedz do tematu

beklin
[Usunięty]
: CASIO MDV-105D 1AVDF
CASIO MDV-105D 1AVDF

Zegarek miałbyć bez zbędnych bajerów i stanowić udany kompromis między funkcjonalnością a czytelnością. Stanęło na poszukiwaniach zegarka w stylu divera.

Suma sumarum po wszytskich za i przeciw zdecydowałem się zakupić model MDV-105D 1AVDF z serii Duro200. Nie szalejąc z kasą dostałem nowy zegarek, z 36-sto miesięczną gwarancją. W sam raz na wakacje!

Zegarek dotarł do mnie w kartonowym pudełku, gdzie oprócz zegarka była jeszcze instrukcja i gwarancja. Biednie więc biorąc pod uwagę to, że kiedyś Casio dawało przynajmniej metalową puszkę na łocza ;)

Zegarek o wymiarach 50mm x 43,8mm x 12 mm jest całkiem przyjemnie wykonany:koperta i bransoleta ze stali nierdzewnej, czarna tarcza z białymi indeksami. Czarny jest również bezel, który kręci się z należytym oporem. Całość prezentuje się naprawdę nieźle, a czerwona wskazówka sekundnika ładnie kontrastuje z resztą. Na tarczy znajdziemy jeszcze okienko datownika oraz dekoracyjnego merlina :) Motyw ryby pojawia się jeszcze na deklu koperty. Specjalne pokrycie fluorescencyjne wskazówek i indeksów delikatnie podświetlającą zegarek w ciemnościach.

Koronka jest zakręcana. Wodoszczelność producent opisuje na 200m(20ATM ciśnienia statycznego).















Ogólnie nie żałuję wydanych 229 złotych. Mimo, że to tylko Casio to cieszy oko i trafił w 100% w moje potrzeby! Niech się nosi :D

:
Na pasku na pewno zyskałby wiele uroku :wink:

:
Jaki werk ma ten diverek, wygląda przyjemnie, tylko pasek założyć i będzie gites.

:
Gratuluję tak udanego pierwszego postu :)
Na pasek z nim ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie Wahinie. :grin: Kumotrze Beklin - piękne wejście. :grin:

Bardzo podoba mi się bezel w tym Casio.

:
dobry wybór! Świetny kazik!
A ile ma w uszach?

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
beklin
[Usunięty]
:
Jeśli chodzi o pasek to pomyślę nad tym. Na razie zostaje tak jak jest. Jest dostępna wersja z gumowym czarnym paskiem, ale jakoś nie przekonała mnie do siebie ;)

svedos Jeśli chodzi o to co jest w środku to nie mam zielonego pojęcia :cool: Jako, że nie znam się na mechanizmach to nie grzebię niepotrzebnie przy nich.

olej0070 W uszach ma 34 mm.

:
beklin napisał/a:

olej0070 W uszach ma 34 mm.

na pewno szerokość w bransolety przy uszach wynosi 34mm?? :shock:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
beklin
[Usunięty]
:
Szerokość bronsolety w uszach wynosi 22 mm ;) Zinterpretowałem twoje pytanie jako całość razem z bransoletą. :)

:
teraz innaczej to wyglada :)

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
ładny i kwarcowy a to juz dwa plusy !
Niech sie dobrze nosi

:
Super recka i zegarek.
Ja tam bransolety bym nie ruszał bo jest całkiem fajna.
A że nie ma puszki - pamiętaj że takie gadżety zawsze podnoszą cenę, czasem lepiej, że ich nie ma.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.