G. Gerlach's / Seiko Club TOKKOTAI Project
Odpowiedz do tematu

:
Część wyszła w tym tygodniu, ale części nie daliśmy rady wypchnąć.
Mamy kompletnie zryty tydzień, jutro są obchody Dnia Weterana na których będziemy wręczać z Sylwkiem Packi.
Te co nie wyszły - będą spakowane w weekend i wysłane w poniedziałek pifko

:
ALAMO, a macie jakiegoś fotografa, co to uwieczni szanowny zarząd i kardę kierowniczą umieszczając zdjęcia w gablocie?

:
W sensie że na obchodach ?
Nie.
Pewnie będą foty jakieś robione, my nie mamy do tego głowy. My tu są od roboty a nie polityki :-) pifko pifko

:
Tokkotai z Europy do wzięcia na wusie

http://forums.watchuseek....er-1038647.html

:
i jeszcze jeden: http://forums.watchuseek....ai-1039074.html

:
Na 150 wyprodukowanych egzemplarzy tylko dwa... szału ni ma :))

Maras68
[Usunięty]
:
za rok u nas parę sztuk wyskoczy na bazarek, a i cena będzie wtedy rześka ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-06-05, 15:19, w całości zmieniany 1 raz
:
nr 99 wylądował :)
arigato czy danke, no jakoś tak pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
kolega się pobawi, do gablotki proszę odstawić by rys nie było żadnych, jak się znudzi to wie do kogo uderzyć :złośliwiec:

ja cierpliwie poczekam,mnie się nie spieszy, Ciniol nie lubi vintage style przecie :złośliwiec: ;)

graty nabytku pifko

:
Ciniol, dopiero dotarł. A już niektórzy zapomnieli, że dostali :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
U mnie też wylądował, robi wrażenie, podziękował pifko Robota pierwsza klasa, koperta oko cieszy, a dzisiaj jak złapał trochę słońca to zaświecił mnie po oczach kolorami tak mocno, że aż mi jeszcze w głowie szumi cool Szacun za projekt i wykonanie i podziękowania za to, że można było se zamówić u nas na forum :)

Pudełko trzyma klimat kultowych wypustów PZL & 303:


Dopracowany wintydż w słusznym rozmiarze na konkretnym pachu:


Smaczki (krzaczki;-)) na klamerce:


Od tyłu też smakowicie, na deklu i na pachu:

:
a dostałeś też bonusy ? :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Takie dostałem, plus narzędzie do zmiany jednego pacha na drugi :))


:
Jak tam z tą wysyłką? Od mojego poprzedniego pytania minęły kolejne dwa tygodnie. Fakt, miały być wysłane w poniedziałek 2 czerwca, ale od tej daty minęło 8 dni roboczych, więc poczta (bo zdaje się pocztą miało iść) powinna się już dowlec. A tu nic.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.