CZĘŚĆ NOWOŚCI CERTINY 2014 NA ŻYWO
Odpowiedz do tematu

:
Jesli ten Ds Eagle na 2 zbiorczym zdjeciu jest w stali, to nosiłbym ;) Zreszta czarny też niegłupi...

[ Dodano: 2014-05-13, 21:11 ]
Jest w stali, ale kufa 2,5 klocka :/
:arrow: http://www.zegarki.zgora...._C0237102705100

:
Ten chroniacz w automacie, diver znaczy się, to byłby fajny, gdyby zabezpieczenia przycisków nie były plastikowe facepalm

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Przecież nie są...

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Machu napisał/a:
Jest w stali, ale kufa 2,5 klocka


Chrono koło 4 hmmm Ja nie wiem o co kaman, bo inne kwarcowe chroniacze są poniżej trójki hmmm Za 4 to można kupić chrono na VJ, a nieco drożej jest Valgranges hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
za 4k tylko VJ brać pifko A za 2,5k jest C01 :złośliwiec:

:
Ptaku napisał/a:
Nie mogli zrobic takiej sekundy, zmanierowalem sie i nie moge patrzec na skakanie.


hehe +1

goTomek napisał/a:
W chrono Precidrive mała sekundowa skacze, ale kolorowa od chrono wyczynia naprawdę fajne sztuczki


ciekawe ile bateria wytrzyma takiej pracy? :złośliwiec: jedyny przypadek, żebym sobie kupił bakterię to taki, żeby miec to chrono włączone non stop :D

Skate or die!
:
Słoniu, jak dobrze kojarzę to Twoja najnowsza cytryna kosztowała coś w okolicach tej bakterii, wiec tym bardziej nie ogarniam czemu tak drogo hmmm

:
A się tak grzecznie zapytam - kiedy te Certinki będą do kupienia? [EDIT] Już widzę, że są dostępne w polskich sklepach.
Gdzie można takie Certinki wyrwać taniej niż w Polsce?

Ostatnio zmieniony przez TheMisterA 2014-05-17, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
:
TheMisterA, chyba w PL jest je dobrze kupować. Można się targować np tu:

http://www.zegarki.zgora.pl/

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja poleca MaxTime tez mozna sie targowac i zawsze jak wysylalem zapytanko do Max i ZegarkiZ to Max dawal lepsza cene, tyle ze nawigacja na stronie www w MaxT jest do du....

:
Słoniu, kiedy recenzja twojego chronicza? I pytanie za 100pkt :)) : czy szkło ma jakiś AR?

:
Machu napisał/a:
Słoniu, jak dobrze kojarzę to Twoja najnowsza cytryna kosztowała coś w okolicach tej bakterii, wiec tym bardziej nie ogarniam czemu tak drogo hmmm

Oficjalnie c01 kosztuje prawie 3200 pln.
Precidrive chyba 2560 pln.
Znajdziesz kwarca tej klasy z termokompensacją, stoperem taniej?
Chętnie zobaczę taki zegarek.
cool

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
johnny_b2 napisał/a:
czy szkło ma jakiś AR?


Odpowiadam - ma :złośliwiec: Recenzja napisana w 50% może jutro skończę hmmm

:
Czy ta DS-1 z białym ringiem ma antracytową tarczę jak wcześniejsza wersja limitowana? Ciekawie to wygląda. Fajnie, że się rozwijają - zarówno ten precidrive jak i powermatic bardzo przyjemne dodatki.

:
Słoniu, cholera. :facepalm: ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.