Dobry zegarmistrz w Warszawie poszukiwany
Odpowiedz do tematu

:
Jacobi napisał/a:
jerry pan Jan pochyli się nad każdym zegarkiem, uwierz mi ;) , oczywiście piszemy o zegarmistrzu z Tarchomina c`nie?


Potwierdzam pifko

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
potwierdzam, dzielnie walczy z 6309
wyregulował mi Anitasy 6498 i 6497

:
Też polecam, terminy czasem mu się przeciągają :)) ale generalnie OK pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
w jakich godzinach gosc pracuje?

beceen | ***** ***
:
W poniedziałek i wtorek od południa do 19 bodajże. Reszta dni nie pamiętam. Zanim pojadę to zawsze najpierw dzwonię, coby nie zastać zamkniętych drzwi niespodziewanie ;)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Szymon
[Usunięty]
:
beceen,
Zawsze możesz mi coś podrzucić, bo ja u p. Jana jestem prawie w każdą sobotę. Jakbyś potrzebował danych kontaktowych, to też wal śmiało, bo mam wszystkie dostępne numery telefonów jakimi operuje ;)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-05-12, 13:46, w całości zmieniany 2 razy
:
Dzis bylem u Mistrza na Tarchominie, powiem tylko tyle ze ciezko od niego wyjsc z warsztatu, niezwykle sympatyczny i komunikatywny czlowiek.

:
Ptaku napisał/a:
Dzis bylem u Mistrza na Tarchominie, powiem tylko tyle ze ciezko od niego wyjsc z warsztatu, niezwykle sympatyczny i komunikatywny czlowiek.


jutro się do Janka wybieram, fajnie jest u niego ,tylko faktycznie czas leci za szybko...

:
Jeśli ktoś się wybiera w najbliższych dniach do Janka to jest jeszcze tylko dzisiaj, a od jutra ma urlop. W pracowni powinien być 13.10.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Janek zawalony robotą a bimba sobie :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Ja dostalem termin na po 20 paz :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: noralnie jak NFZ :))

:
Cóż... reklama na forum, artykuł w lokalnej gazecie i klientów przybyło. A rączki tylko dwie ;)
Terminy długie, ale chyba warto poczekać :)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Ptaku, to i tak dobrze. Mój zegar od lipca gdzieś chyba sobie tam na kurację czeka. Ale jak wróci to będzie cieszył jak nowy nabytek, tym bardziej że nigdy na rękę nie trafił u mnie jeszcze cool

:
Mój też u Janka leżakuje od sierpnia " zarobiony panie jezdem" :))

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
a wy myslicie ze kiedy ja zegarek oddalem, tez w sierpniu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.