ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
Ciniol, odpoczywam :-P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
wiemy że dyżury tak wyglądają :złośliwiec: :P
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wydaje mi się, że Twoja wypowiedż, Ciniol,, ta o koszu, jest równie niestosowna, jak ta usunięta z pacanem.
Broniłeś swobody wypowiedzi, która Ci się podobała, a ostro atakujesz Apę, który IMO ma takie samo prawo. BTW Odpowiedź Jacobiego (usunięta zresztą) na post Hansa była wulgarna i przez to niestosowna, ale post Hansa był oburzający, niezależnie od sensowności Powstania (i proszę Cię, Ciniol o poszanowanie MOJEJ swobody wypowiedzi).

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-04-25, 20:21, w całości zmieniany 5 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
ciach...
dajta lepiej jakąś nową fotkę Żubra
lud głodny na ulice wychodzi :))

Ostatnio zmieniony przez bofff 2014-04-25, 21:17, w całości zmieniany 2 razy
:
co to ma byc? interia, czy fronda?

mod? facepalm

beceen | ***** ***
:
qwa, uspokójcie się proszę!

:
Nie wiadomo gdzie oczy podziać...

jak się widzi na co drugim budynku w centrum tablicę "tu we sierpniu 1944 hitlerowcy rozstrzleli yyy osób".

Więcej nie piszę - szkoda wysiłku skoro zaraz mod to skoszuje.

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
:
Panowie, czy Wy dziećmi jesteście?

Tak trudno zrozumieć, że to nie jest dobre miejsce na takie dyskusje?

A w kwestii koszowania - to uważacie, że nie mamy ciekawszych zajęć na piątkowy wieczór, tylko sprzątanie piaskownicy?
:wkurzony:

:
Hans napisał/a:
ciekawe kto im dał bezpośredni powód do nieoszczędzania miasta...


Z tego co wiem, to naziści mieli plan totalnej przebudowy Warszawy wg projektu Grossa i spółki i rozwalenie starego miasta mieściło się w zakresie prac przygotowawczych.

Wiec nie bardzo kumam , co miały do tego zrywy powstańcze ????

edit.Dziękuje pifko za pasek za jedyny merytoryczny post w tej idiotycznej rozmowie :)

Dla ciekawych proponuje wpisać w szukajkę " Plan Pabsta "

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2014-04-26, 08:00, w całości zmieniany 2 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Kurna, a Wy dalej. To jest wątek o zubrach, wiec sarkastycznie pytając: nie wiem co maja ostatnie trzy strony do tego zegarka

:
Hans i Eustachy już dostali po belce.
Jeszcze jacyś chętni?

:
To ja mam takie pytanie. Nie chce wnikać w Waszą dyskusję. Ale co z Żubrem? Jak wygląda sprawa wysyłki? Czy koszty to 1500 zł + wysyłka? Czy też 1500 zł z wysyłką? Pytam bo puściłem ostatki na 1500 i czekam. Hello;) Je tam kto?

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
janpat1970, Alamos pisał kilka stron temu (chyba ;-) ), że zakładana cena pozostaje - więc jak dobrze pamiętam, to ten 1500 zł powinien wystarczyć.

:
Mi to rybka czy 1500 z wysyłką czy też 1500 + powiedzmy 20. Lubie konkrety. hmmm

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
aaaa, przepraszam - jakoś nie do końca przeczytałem chyba.
O wysyłce nie było mowy - więc musimy jeszcze chwilę poczekać na JW Prezesa GG ;-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.