Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Nie wiem już do końca bo dawno z USA nic nie brałem, ale te co kiedyś przychodziły to tracking kończył się w USA i potem przesyłka była u mnie na poczcie...oczywiście via UC.
Koszt tej przesyłki oscylował $12-14
Te lepsze polecone to już były x2

World Wide Watches
:
teraz status jest taki:

April 18, 2014 , 9:21 am
Processed through USPS Sort Facility
CHICAGO, IL 60666

czyli wyszla z czykago w piatek; jak dlugo moze to trwac dalej?

beceen | ***** ***
:
Mega długo, bo WER Warszawa nie wyrabia sie z dostawami paczek. Zwolnili załogę Pocztexu i od tygodnia sie przesyłki piętrzą. Mam już dwie paczki (jedna krajowa i jedna zaganiczna) czekające od tygodnia w statusie "Przygotowanie do doręczenia WER Warszawa.

:
Karolewskiej, no wlasnie wiem - moja zona czeka na paczke krajowa; od 16 kwietnia ma taki status jak piszesz.
Ale moja sie nawet jeszcze nie pojawila w PL trackingu.

kurcze, mialem nadzieje, ze przed majowka bedzie.

beceen | ***** ***
:
Nawet mnie nie wkurzajcie - wysłałem pakę do jednego z kumotrów i od rana jest w WER Warszawa. Myślałem że na jutro będzie u niego.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-04-23, 10:05, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Myślałem że na jutro będzie u niego.

Właśnie, dzie mój zajączek :wkurzony: :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Właśnie, dzie mój zajączek :wkurzony: :P

naprawdę mam Ci powiedzieć gdzie :złośliwiec:
:P :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
dajesz :popcorn: :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
i znowu byłoby bailamos w ....... koszu :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Może dojedzie. Zauważyłem, że te nowe jakoś dostarczają. Gorzej z tymi starymi, one leżą gdzieś przywalone.

:
Nie pocieszacie mnie...do mnie dziś została wysłana paczka, która leci co prawda przez WER PRuszcz, ale wcześniej zawsze ląduje w WER Warszawa.
I też mam nadzieję dostać przed majówką :popcorn:

World Wide Watches
:
Zamowilem poganina juz jakis czas temu, dostalem tracking, ale ze po 5 dniach dalej nie dzialal to wysylalem maila do sprzedawcy (dajiwatch) i dostalem taka odpowiedz:

Cytat:
Dear friend

The logistics has replied me,they didn't send your parcel out,because there is a problem,it includes battery,so it can't be passed airplane safety check,but don't worry,I'll send it out again,please wait patiently,thank you for your patience

best regartds


Troche to smierdzi, ale zobaczymy co z tego wyniknie :mad:

:
:)) może to taka ściema, zapomniał wysłać....

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
pasti, luzik. Moja paczka wysłana w piątek z Japonii w poniedziałek była u mnie. W WER Warszawa spędziła wg rejestru 2h.

:
Jacobi napisał/a:
:)) może to taka ściema, zapomniał wysłać....

Ściema :?: hmmm Niekoniecznie :idea: :idea: Mnie - jak zamawiałem ostatnio czołówkę Nitecore'a z taobao.com - to też agent ostrzegł, żebym nie upierał się przy komplecie z bateriami w środku, bo mi mogą całość albo zatrzymać, albo wysoko oclić (czy coś w tym sensie). Wziąłem więc bez napędu, bo co było począć :?: hmmm :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.