Pytania ogólne w dziedzinie G-shocków
Odpowiedz do tematu

:
Tylko w większości nie wiele oszczędzisz kupując od majfriendów :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Strzała, dostępność jest o ale widać, że ceny poszły w górę. Ostatnio na allegro było dużo GW-9200 za trochę ponad 450 zł a teraz wszystko po prawie 600 zł.

Trochę ponad 450 zł. za nowego GW-9200 nigdy nie było! Najniższa cena była za 509 zeta.
Można sobie sprawdzić w archiwum allegro.
Tak samo jak się ludziska upierają że GW-M5610 był na alle za 300 zeta z kawałkiem.
Też takiej ceny sobie nie kojarzę.
Chyba że Ktoś sprzedawał w okazyjnej cenie jakieś "leżaki" ;)

:
tomaliusz, może dokładnie nie 450 zł ale 470 zł nawet z forum ktoś kupował. Jasne po 509 było u bigbena.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Strzała napisał/a:
Ostatnio moją uwagę znowu przyciąga GX-56, jednak niepokojące jest to, że ceny sporo wzrosły od kiedy ostatnio się nim interesowałem i w dodatku jakby zmniejszyła się dostępność. Czyżby produkcja tego modelu się zakończyła i zostały tylko zapasy magazynowe?


W zeszlym roku albo na poczatku tego oglosili, ze go wycofuja.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
tomaliusz napisał/a:
Tak samo jak się ludziska upierają że GW-M5610 był na alle za 300 zeta z kawałkiem.
Też takiej ceny sobie nie kojarzę.


Był, ale nie GW-M5610, a GW-M5600. ;)

W okolicach 350 zł, dokładnie pamiętam bo się mocno namyślałem i do dzisiaj jeszcze trochę żałuję że jednak nie kupiłem. hmmm

:
To dobra cena była jak 350zł za GW-M5600 ;)
Teraz za 5610 trzeba trochę więcej dać i właśnie tak rozważam między innymi 5610 i GX-56. Tylko, że 5610 byłby bardziej do używania, a GX-56 bardziej do mania... :)) No ale jak zaprzestali produkcji to może niedługo znikać...
Jeszcze Mudmana w to wszystko mieszam i od podjęcia decyzji jestem daleko. :/

:
Seven napisał/a:
GW-M5610, a GW-M5600

A się one różnią czym?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
GW-M5600 ma MultiBand5 natomiast GW-M5610 MultiBand6 ;)

:
Znaczy 5 nie obsługuje majfriendów z Chin, tak?
Dzięki pifko czyli z naszego punktu widzenia różnica żadna ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tak, u nas to bez znaczenia, ale są jeszcze inne drobne różnice w funkcjonalności, np. w starym timer odliczał tylko 60 minut, ale za to jednocześnie pokazywał aktualną godzinę, a stoper dla kontrastu miał pojemność aż 1000 godzin. W nowym jedno i drugie ma 24 godziny. ;)

Ostatnio zmieniony przez Seven 2014-04-13, 16:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Ot Casio, coś zabiorą, a coś dadzą ;)

:
Coś zabiorą, coś dodadzą, wyjdzie na zero poza ceną, która rośnie ;)

:
:shock: nie wiedziałem gdzie to wrzucić hmmm
12 frogmanów :shock:
a zobaczcie te pudła u kolesia na przechowywanie G :shock: :shock: :shock:
http://www.geocities.jp/g.../Collection.htm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
O w mordę, ja to tyle skarpetek(licząc osobno) i gaci razem z żoną nie mam, ma "pierdolca" pozytywnego na punkcie G :shock:

:
ten to jeszcze Pan Pikuś
tego zobacz :)
daje stronę z instrukcją wymiany polaryzacji ( może komuś się przyda ), ale daj na home :))
http://www.g-peopleland.com/

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.