Strona Poczty Hong Kongu - ściana płaczu :)
Odpowiedz do tematu

:
kolakk napisał/a:
Nie polecam swiss post, mój już 2 tygodnie wylatuje z Singapuru


Też nie polecam...

strix napisał/a:
Mam to samo, pocieszenie, ze tym razem wogole widze jakikolwiek status, nawet w systemie poczty pl. Czekam cierpliwie na moich Pogan.


...mój szedł miesiąc. Teraz się zastanawiam nad czarnym jeszcze, ale tyle czekać hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jest taka magiczna paczka która leci do mnie już 2 raz a czas oczekiwania to już 6 tygodni :wkurzony:

:
ile idzie paczka z Daji?

ostatnie co mam na trackingu to, że 28 lutego opuściła Hong-kong....

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, a na stronie PP nadal pusto?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Emre napisał/a:
ile idzie paczka z Daji?

ostatnie co mam na trackingu to, że 28 lutego opuściła Hong-kong....


Wszystko zależy od farta jakiego ma paczka, czy trafi na miejsce w samolocie. Czasem idzie szybko czasem długo. Ostatnio Maryna w 8 dni doszła tuż przed Chińskim Nowym Rokiem
Jak w tym tygodniu dostałem zaległą koronkę to na stemplu pocztowym była data 5 marca a paka przyszła przedwczoraj 12 marca

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-03-14, 09:21, w całości zmieniany 1 raz
:
rmaya napisał/a:
Emre, a na stronie PP nadal pusto?


tak, brak przesyłki o podanym nr...

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Mi raz tak się woziła 3 tygodnie po Europie, już straciłem nadzieję. W końcu dotarła. Dopóki nie pojawi się u nas to jesteś w czarnej d. Druga sprawa, jak chcesz otworzyć spór na pp to pamiętaj o 45 dniach.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2014-03-14, 18:42, w całości zmieniany 2 razy
:
minęło 18 dni od kiedy paczka opuściła HK, a na stronie PP nadal brak trackingu... hmmm

irek1981 napisał/a:
Druga sprawa, jak chcesz otworzyć spór na pp to pamiętaj o 45 dniach.


45 dni od czego? daty płatności?

Ostatnio zmieniony przez Emre 2014-03-18, 09:26, w całości zmieniany 1 raz
"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre napisał/a:
45 dni od czego? daty płatności?


Tak.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
no to mają czas do 31 marca... ;)

[ Dodano: 2014-03-19, 09:58 ]
pojawiło się coś takiego:

2014/3/10 8:21:00
Sweden Post, Direct Link, Singapore
The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
:głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:
Kupiłem bransoletę i na trackingu singpostu wisi, że opuściło kraj 2014-03-26 a na trackingu PP nie ma nawet słowa, że dotarła do PL tylko powielają informację, że faktycznie 2014-03-26 wyszło z Singapuru.
Nastawiać się na spór, czy cierpliwie czekać?
Bransa kupowana tu:
http://www.ebay.com/itm/3...984.m1497.l2648

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya, mam dokładnie to samo za to samo ;) :))

Bez nerwowych ruchów, to przesyłka ekonomiczna, wala się gdzieś w magazynie Poczty .. Dojdzie pewnie gdzieś za tydzień. To nie jest mój pierwszy zakup u niego, poprzednio też czekałem ok miesiąca .. Więc luzik ..


:
Chopy! mam tak samo :(

Zamówiłem zegarek w mywatchhubs, wyszedł z singapuru 1.04 i dalej cisza :(

:
rmaya - Miałem tak samo od tego sprzedawcy - potem - nagle - radość z przesyłki, już prawie zapomnianej pifko pifko

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2014-04-11, 10:56, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ostatnio czekałem na pojawienie się w trackingu poczty polskiej przesyłki po opuszczeniu hk 28 dni ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.