40-milimetrowa Maryna
Odpowiedz do tematu

:
Czy ta grubość nie jest przypadkiem zależna od zastosowanego mechanizmu? Mechanik (nakręcany ręcznie) lub automat?

Ostatnio zmieniony przez Chorwat 2013-11-04, 20:51, w całości zmieniany 1 raz
:
krawiec napisał/a:
Witam. Pytanie odnośnie marin 40mm. Jaka jest ich faktyczna grubość oraz długość lug to lug. Różne źródł różnie podają. Najczęściej widziałem, że l2l wynosi 48mm, ale grubość jedni piszą 15mm a drudzy 16,5mm. Mógłby ktoś potwierdzić te informacje. Sprawa o tyle ważna, że łapkę mam chudą a chciałbym, żeby mm zagościła na moim nadgarstku w niedługim czasie. Pozdrawiam.


Też mam chudą łapę, ok 16cm i dlatego wziąłem niedawno wersję 40mm, leży idealnie. Nie zmierzę Ci grubości bo leży aktualnie u Segoya

Mam mechanizm samo-nakręcający się



Ostatnio zmieniony przez Toyota 2013-11-04, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
krawiec
[Usunięty]
:
Jeśli ma ktoś jeszcze 40mm marinę to prosiłbym o jakieś nadgarstkowe zdjęcia i sprawdzenie faktycznej grubości.

:
Witam, nieco poźno ale moja ma 13-13,5 mm.

krawiec
[Usunięty]
:
Ktoś się orientuje czy marinę militare 40mm bez wskaźnika reserwy chodu można nakręcać ręcznie koronką? Dokładnie ten model: http://www.wenping1970.co...p?ArticleID=579

Ostatnio zmieniony przez krawiec 2013-12-14, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Toyota - Mam zamiar nabyć Maryne i też mam mały nadgarstek. Na tych fotkach to naprawdę 40mm? :shock: bo wydaje się na większy a nad tym modelem właśnie się zastanawiam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.