fotosplit = fotopodział
Odpowiedz do tematu

:
rmaya, altec przypominam, że zbieramy już zdjęcia do przyszłorocznego kalendarza.

:
Ale, że co? Ja rozumiem, że fotki alteca są świetne ale gdzie tam ta moja z kalkulatora do kalendarza? :oops:
Choć z drugiej strony jak się Modu podoba to niech przeklei gdzie trzeba ;)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya Tobie nie musi się podobać ;)
Ważne jest, że kolektywowi się spodobała pifko
Ślij do mnie w jak największej rozdzielczości i zostanie poddane ocenie i głosowaniu na koniec roku :)

:
Taki Dziki:

cool

Jarek
:
Forumowa PZL:



Marycha:


Ostatnio zmieniony przez Ghostdog 2014-09-19, 16:24, w całości zmieniany 2 razy
:
Tytuł konkursu brzmiał "Akto-żart".

Takie zrobiłem ;)










:
Z_bych, a te z balkonu :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 balkonowe zostały uznane za zbyt nieprzyzwoite i ich pokazanie mogłoby się zakończyć skasowaniem posta i zakazem bazarkowym ;)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-10-28, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
:
moja wczesna rakieta ;)



Ostatnio zmieniony przez Enkil 2015-07-16, 22:34, w całości zmieniany 3 razy
:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Latleru wyszło Ci fajne zdjęcie pifko

:
a dziękuję pifko ma sie ten wrodzony talent :) nie to co te rzemieślnicze, wypocone foty gryzonia mazurskiego ;) :D
tak w ogóle to budynek poczty vis a vis peronu na dworcu kolejowym w Zabrzu oddalony tak ze 50 metrów hmmm jak to się odbiło sam nie wiem hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, cza było uważać na fizyce ;) :D

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ratler Wściekły I napisał/a:

tak w ogóle to budynek poczty vis a vis peronu na dworcu kolejowym w Zabrzu oddalony tak ze 50 metrów hmmm jak to się odbiło sam nie wiem hmmm


Ja wiem. Fartem :D ;)

Spam
[Usunięty]
:
Z_bych napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:

tak w ogóle to budynek poczty vis a vis peronu na dworcu kolejowym w Zabrzu oddalony tak ze 50 metrów hmmm jak to się odbiło sam nie wiem hmmm


Ja wiem. Fartem :D ;)


:D :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.