Projekt "Kompresor"? Czemu nie ...
Odpowiedz do tematu

:
A ja się zapytam o ciągle niepokojącą biel daty. Jak to w końcu będzie, bo z tego co czytałem nie miało być rasizmu i wszystko miało być czarne;)

:
Że czarne to niby lepsze? I to niby nie jest rasizm? nono

:
Jak czarne lepsze to nie rasizm ;) A nie wiem czy wiesz, ale tajna kombinacja czarny Kompresor na złotym łańcuchu ma rapować cool A na poważnie ta biała data tak drażni taki kwiatek do kożucha.

:
Ma być czarna ;)

Na taką czekam ... :popcorn:

:
Też mi się wydawało, że biała data do czarnej tarczy to jakieś okrune faux pas, ale póxniej zerknąłem w moją skrzyneczkę i okazało się, że tak naprawdę wcale mi nie przeszkadza:









Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Thall napisał/a:
Jak czarne lepsze to nie rasizm ;) A nie wiem czy wiesz, ale tajna kombinacja czarny Kompresor na złotym łańcuchu ma rapować cool A na poważnie ta biała data tak drażni taki kwiatek do kożucha.


Czarny... Kożuch... Łańcuch... Rap... - Wszystko jasne :D


Ostatnio zmieniony przez soda 2014-02-27, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Erolek zauważ, że wszystkie z wyjątkiem ruska mają mają białe elementy na tarczy(rusek ma dziwne przejście mające odciąć czerń tarczy od bieli daty). Nawet na raperskiej miniaturce od Sody ta data daje po oczach:/ Mam nadzieję, że konstruktorzy mnie uspokoją:)

:
No to kiedy moge Wam oddac moje pieniadze? :popcorn:

:
Nie odpowiedzą, bo zmieniają datę z białej na czarną :D

:
Thall, a właśnie że odpowiedzą...Thall, ladaco :))

:
Codziennie tu zagladam z nadzieje, ze cos sie w koncu ruszy w tym temacie :(

:
Mają prostą taktykę, załosiają się słoniem hmmm ... zasłaniają się łosiem :wkurzony: , ale bez nawigatora zboczyli z właściwego kursu :D Pewnie Łoś też będzie w kolekcji, ale tymczasem przyznać się daty już zmienione na czarne? Może jakieś foto na dowód :popcorn:

:
Pierwszy kwartal minal a tu wciaz cisza :wkurzony:

:
Panowie jakieś wieści?

:
Się robi.

pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.