Hamiltony łączcie się....
Odpowiedz do tematu

:
goTomek, dzięki pifko . Faktycznie w katalogu jest info, ale w opisie już zaś nic nie ma. A do obrazków nie maja legendy. Słabo ta strona skonstruowana.

:
Fotka byle jaka a szkiełko jeszcze z folią ale trzeba zaznaczyć obecność ;)






Edit
Wszystkie (jak na razie) moje Hamiltony razem


Ostatnio zmieniony przez Woytec 2013-12-18, 18:39, w całości zmieniany 1 raz
:
zabawy ze swiatlem - czesc 1



efekty uboczne



jak widac po wskazowce sekundowej, Homik swieci bardzo ladnie... ale krotko niestety...

:
Aż łza w oku się kręci na wspomnienie a to już rok minął od rozstania. Nie wiem co mnie podkusiło aby go sprzedać. hmmm





Jego miejsce na pocieszenie zajął Intramatic; ale to nie to samo :(
Fotki in progress ...

:
diamondjoe, piękny. To dawaj jeszcze Intramatica.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Woytec
Super. Zwłaszcza Khaki Field Pioneer i Skymaster choć i X-wind nic nie brakuje. Oba pierwsze są na mojej liście. :facepalm:
Szkoda tylko, że Pioneera robią już tylko w 45mm. Trochę duży. :/

Intramatica postaram się obfocić w tygodniu. Jak dzieci pozwolą a od jutra ferie :facepalm:

:
Dzięki pifko

Jeśli Pioneer trochę za duży to przecież jest też manualny i bez daty, idealne 42mm.
http://www.ebay.pl/sch/i....cat=0&_from=R40
Początkowo on był na moim celowniku ale gdy wykoncypowałem tę datę to wziąłem większego :)

Jak się podoba to jeszcze jedno dzisiejsze


:
Woytec, dzisiejsze też wygląda zacnie.
O manualu też myślałem bo od jakiegoś czasu brakuje takiego mechanizmu w kolekcji. Tylko ta koronka. Gdyby miał tę cebulkę to co innego. Z 42mm jest jeszcze jakiś taki beżowo- żółty. Nie wiem jak w realu a na foto wyglądał mocno mdło. No i pozostał jeszcze chrono.
A ile, jeśli można spytać, ma ten twój Pionner "lug to lug". Może nie jest tak strasznie. Miałem kiedyś zegarek 48mm i wydawał mi się w porządku ale z czasem zacząłem preferować coraz mniejsze zegarki. Starość. :D

:



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Marcin niezły zestaw pasiorków pifko

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
kornel91, Ty tych pasków tak nie zmieniaj, bo uszy porysujesz. Jak wtedy mi go sprzedasz? nawet 1/2 ceny nie dam. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wojtek dzięki :)
A zestaw jest taki i jeszcze na jeden czekam:



Michał, uszy od spodu porysowane są dość mocno właśnie od tych pasków. Co zrobisz a za pół ceny i tak bym nie oddał plask

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-02-19, 14:24, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Świetny zestaw mu zafundowałeś :)
Mój niestety ma tylko bransę i jeden pasek, trzeba będzie to zmienić... hmmm

:
Woytec, mało zegarków to chociaż z jednym kombinuję :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.