T 4 - Projekt ANASTASIS
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
Wintergreen napisał/a:
I jak prace remontowe już ruszyły?
Spam, możesz co jakiś czas meldować o postępach?


...fotorelacja... a nawet prawie reportaż... wszystko będzie... na razie czekam na części... paczka już idzie z juseju... jak dojdzie to się zobaczy co brakuje i się będzie myślało dalej...

...melduję, że części idą :))

:
I co doszła paczka?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
...dziś odebrałem... czyli maleńki progres...
...zdobyłem 2 mechanizmy Josephine... 7-mio kamieniowa wersja mojego mechanizmu... osie wyglądają na ok... a jak jest się zobaczy jak się pobierze narządy... nawet wałek naciągowy jest... jakby poszło bardzo dobrze to zostanie tylko koronka i szkło...





...tarcza i wskazówki w rzeczywistości wyglądają obłędnie :) zdjęcia tego nie oddają...





...tu serdeczne podziękowania dla Dawida i Zbyszka pifko
...wiedzą za co ;)

:
...no i super Spam pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
graty Spam :!: pifko pifko

szybko złożysz coś czuję...

:
... będzie fajosko ... już widać ... a tarcza ideał. :)

pifko

:
Z radością informuję, ze projekt Anastasis jest juz praktycznie ukończony!
Zdjęcia wieczorem :)

[ Dodano: 2014-02-05, 21:08 ]
Po krótce, bo nie ma co się rozwodzić...

Wyjściowo:







Mechanizm - taki sam dramat jak i tarcza. Bród, smród - masakracja...
Doprowadzenie go do stanu używalności zajęło mi 6 godzin...
Kopanie za śrubkami, dopiłowywanie za długich gwintów, wymiana włosa, nowe koło centralne, nowe koła naciągowe...
Do tego sporo syfu, parę przekręconych gwintów... narobiłem się potwornie...



...i nowa tarcza, zgodnie z planami Spama...



Ładnie wyszło :)



Takie - typik czwarty.
Nawet chodzi. Niestety z nowym włosem nieco spóźnia, ale zaden z dostarczonych balansów nie pasował, więc po prostu zmieniłem włos w oryginalnym balansie...
Ogólnie - nawet spoko :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
...czapki z głów pifko Paweł... jestem Twoim fanem pifko
...odwaliłeś kawał roboty... teraz to Ci nawet Mark G. nie podskoczy pifko

:
Ech... starałem się :)
To, co by jeszcze można było poprawić, to wyprostować balans, bo jest nieco krzywy, i pobawić się śrubkami, żeby wyregulować częstotliwość, spróbować jeszcze nieco rozbić śrubkę małego koła naciągowego (jest to spiłowana śrubka mocowana "na słowo honoru"... łapie opór, ale ledwo, a znów tak to jest faktycznie rozwiercone, że strach się bać...
Poprawić smarowanie bębna, bo szczerze mówiąc nie chciało mi się już w nim grzebać ;)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
:shock: No i troszku mnie przytkało na wieczór.

Spam
[Usunięty]
:
...Paweł... ważne, że ruszył... ja z nim nie zrobiłem nic... a Ty... ile go masz u siebie :?: dobę :?: pifko

...ale za jedno muszę cię skarcić... do fot się nie przyłożyłeś... dalej tłuszcza nie będzie wiedzieć czy to margaryna czy masło :D a ta tarcza wygląda w realu zajebiaszczo... msz...


pifko pifko pifko

:
Acha, bom zapomniał... Szkło niestety zostało, jakie było i tak ta tarcza wyszła. Jak zmienię szkło, to uaktualnię :)

Tu, w silnym świetle trochę widać :)

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2014-02-05, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
Spam
[Usunięty]
:
...i wycinek z katalogu z 1932...




...dobra robota pifko

:
pmwas, Spam,

pifko pifko pifko

:
Jestem pod wrażeniem. pifko

pozdrawiam
Narfas

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.