AZTORIN
Odpowiedz do tematu

:
"Jeśli ten "pan" powie ci że się dobrze ubrałeś - to idź się przebierz."

:
ALAMO napisał/a:
"Jeśli ten "pan" powie ci że się dobrze ubrałeś - to idź się przebierz."


+milion

:
Aztorin cudo :P Brakuje mu tylko SWISS MADE :głową w mur:

:
Dla mnie Aztorin to cos jak marki modowe, tj. najtańsze rozwiązania w niby-wypasionym opakowaniu za nieadekwatnie wysoką cenę, uzasadnianą rzekomym prestiżem marki...

Ale jedna ich seria mi się podoba, i jakby kosztowały połowę, to bym sobie któregoś z poniższych sprawił (najpewniej szarego) ;)



:
Syn posiada divera Aztorina tytanowego, wykonany bez zarzutu, ale ja na pewno bym lepiej ulokował te ponad tysiąc złotych...

:
olp1 napisał/a:
Aztorin cudo :P Brakuje mu tylko SWISS MADE :głową w mur:


Nie kracz, nie kracz :D
Mają już swoją markę "zwis mejd", ileż to problemu wymienić się fakturami ? :D

Szymon
[Usunięty]
:
Daito napisał/a:
Może chodzi o to żeby sekundnik trafiał w indeksy i dlatego są tak... zrobione...

Tiaa... trafiają facepalm
Ale przynajmniej sprzedawca jasno powiedział na wstępie, że zegarek jest produkcji chińskiej i nie dorabiał do tego ideologii.


Ogladałem też tego ich Swiss Made (Albert Riele). Wykonanie znacznie lepsze, sekundnik oczywiście w kazdym miejscu tarczy trafia/nie trafia w indeksy inaczej :)) - w środku Ronda.
Jeśli chodzi o sam design znacznie lepiej, ale litosci... 3k?

Jak oglądałem tego Seiko premiera który u nas kosztuje poniżej 3k to.. chyba nie musze mówić jaka jest różnica.

A co do Aztorina... masakra po raz kolejny. Jak patrzę na swojego ostatnio kupionego Casio...też nie mam pytań - wciąga Aztoriny bez popitki

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-01-21, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.