Zakup Marina Militare
Odpowiedz do tematu

Maras68
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
To dawna historia , nie wszyscy pamiętają , ten sprzedawca był kiedyś naszym kumotrem ale po tym jak wysłał używaną bazę do pzlki do Svedosa a chciał z powrotem pzlkę na nowej bazie doszło do konfliktu .


i wszystko jasne :) temu panu mówimy stanowcze: NIE :))

bo może się zdarzyć po zamówieniu, iż dostaniesz używany zegar
a łon ci weprze że nówke wysłał :D

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-12-03, 11:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek zdaje się wywalił linki do jego oferty, ale później o tym rozmawialiśmy.
I stwierdziliśmy że to bez sensu. Nie ma co się zachowywać jak sami-wiecie-kto ;-)
Można linkować każdy sklep, Wozignoja (bez złych skojarzeń, to był jego nick :-) ) też.

A tam była jeszcze lepsza akcja niż Rudolf pisze, bo nie dość że się Sylwek dowiedział że jest złodziej, to jeszcze się reszta biorących udział w projekcie "kolesi" też dowiedziała że jest złodziejami. I jak to go "banda kolesi" okradła, bogacąc się każdy na dwa zety. Upaśli się na cudzej krzywdzie ;-)
Nie wiem czy chłopina miał jakąś zaćmę, bo to była naprawdę słaba akcja :-/ W sumie to szkoda, bo dobry był herbatnik zanim mu coś nie odpaliło :(

:
Nie chciałem tak dosadnie napisać , bo by wyszło że zwalczam konkurencję albo co innego . A mi jego działalność wisi kalafiorem .

:
Więc, kumotrzy moi drodzy po dwóch dniach pompowania udało mi sie dodzwonić, na maila podobno Pan Tomasz odpowiedział, ale do innej osoby...
Przesyłka wysłana podobno wczoraj wieczorkiem, a więc pożyjemy zobaczymy. Jak dojdzie to się pochwale moim pierwszym chinawatchem:)
Dzięki wszystkim za pomoc

:
kurynio, uważaj, bo na jednym się nie kończy... pifko

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre, na co tu uważać :) Do tej pory miałem same bakteryjki. Obecnie czekam na dwa automaty Tissota PRS516 i właśnie opisaną Marynkę. Biorąc pod uwagę zachęcające ceny chinolków, jest duża szansa, że stadko się rozrośnie. Jedynie co nie przewidziałem to rotomat mam na dwie sztuki...

:
kurynio napisał/a:
Jedynie co nie przewidziałem to rotomat mam na dwie sztuki.


Zawsze możesz zmienić rotomat na bardziej funkcjonalny :))

:
ja tam zakładam rano na rękę i o dotarciu do pracy ustawiam... :D

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
i to jest bardzo szłuszna koncepcja

[ Dodano: 2013-12-05, 00:09 ]
Pomimo wcześniejszych mych obaw, Marynka dotarła do mnie tak jak powinna. Wszystko w najlepszym porządku. Zegarek nowy no i muszę powiedzieć, że piknie cyka :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.