Kwestia ostrzeżenia po czym dyskusji
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Kwestia ostrzeżenia po czym dyskusji
Kwestia ostrzeżenia po czym dyskusji w temacie http://czwarty-wymiar.pl/...p=713268#713268 . Obecny wątek nie jest formą usprawiedliwienia i wybielenia , prawda jest taka ,że powinienem zapytać pana który udzielił informacji czy mogę je wykorzystać , niestety nie pomyślałem o tym za co Przepraszam !. Z drugiej strony nie zdawałem sobie sprawy że wywoła to taki oddźwięk , zegarek wystawiłem drugi raz ( pierwszy raz się nie sprzedał) uzyskane informacje dodałem gdy była już złożona oferta. Nie zrobiłem tego aby uzyskać jak największą cenę wystarczyła kwota wywoławcza nie handluje zegarkami a zakupem tego się rozpędziłem, uzyskane dane dodałem aby uwiarygodnić pochodzenie. Na chwilę obecną wycofuje zegarek ze sprzedaży może kiedyś wystawie nie wykorzystując informacji pana Narfas , ( odpowiedni wpis już złożyłem na aukcji) . Jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie.
W związku z zaistniałą sytuacją proszę o skasowanie konta.

:
adrzejgp, uważam, że nie masz za co przepraszać.
Jednocześnie mam swoje zdanie, którego nie mogę wyrazić, bo z decyzją MODów się nie dyskutuje :/

Zaistniała "lekka" przesada w moim odczuciu. Niepierwszy raz zresztą.

adrzejgp, zostań z nami :)

Pozdrawiam

Jarek
:
adrzejgp, też myślę, że powinieneś zostać.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Poszło mi nieco w pięty wyszedłem na cwaniaka pierwszej wody , a i takie zdanie mają kumotrowie dokonujący wpisów.

:
adrzejgp, daj spokój, takie historie się zdarzają, w życiu też ;)
Nie ma co się obrażać.

hrg.pl
:
Andrzeju, z całym szacunkiem, nie cuduj :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
adrzejgp uważam, że nie ma potrzeby kasowania Twojego konta.
Postąpiłeś mało elegancko zakładając temat i uzyskaną w nim wiedzę wykorzystując bez zgody w opisie swojej aukcji.
Może było to mało informacji, ale zauważ, że aby wiedzieć gdzie szukać i zdobyć tą trzeba włożyć pracę. I w tym całym zamieszaniu o wykorzystanie czyjejś pracy toczy się bój.
Uważam, że ta sytuacja jest dla Ciebie wystarczającą nauką i dziś poproszę adminów o skasowanie Twojego ostrzeżenia.


PS.Jarek zdecyduj się albo dyskutujesz z decyzją moda, albo nie dyskutujesz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.