Szalone lata 70-te
Odpowiedz do tematu

Maras68
[Usunięty]
:
taki Lanco-Diver :) faaajnyyy :)

:
Erolek, Piękne ... Lanco nie mogło w tym wątku zabraknąć ... zapewne nie ostatnie tutaj ;) ... i wydaje się, że stalowa koperta. :?: :)
pifko

Niestety wiele Lanco miało chromowane koperty :( ... i to bardzo kiepsko, w związku z tym dzisiaj często jest masakra... a Lanco w tych latach potrafiło poszaleć. cool :D

Maras68
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
a Lanco w tych latach potrafiło poszaleć. cool :D


nie tylko w tych :wkurzony:

mój Lanco 90-latek też daje radę ;)

solidna swiss kłalita równa omedze naówczas :!: :złośliwiec:

:
Woj_Woj napisał/a:
Niestety wiele Lanco miało chromowane koperty ... i to bardzo kiepsko, w związku z tym dzisiaj często jest masakra... a Lanco w tych latach potrafiło poszaleć.

Ano, złocenie jednego z moich Lanco zostało usunięte (chociaż robotę trzeba dokończyć - wokół szkła), z korzyścią dla zegarka ;) .

Ostatnio zmieniony przez mw75 2013-11-27, 12:19, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
Lanco De Luxe

W środku cal. 24 81 Tissota, z okresu wchłonięcia prze Omega/Tissot ... jeśli dobrze pamiętam lata 1970-73. :?: :D






:
Nie byloby lat 70-tych bez gazomierzy:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
Nie byloby lat 70-tych bez gazomierzy:


To fakt bezdyskusyjny :)) ... osobiście mam do nich stosunek hmmm ... wysoce ambiwalentny ;) ... dlatego pewnie nie mam. :D

:
...ładnie się temat rozkręca.....a ja swojego diver buksiaka Terramora oddałem :wkurzony:


...i NOS był :głową w mur:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, nono ... no jak mogłeś ... taki piękny ... te plażowe divery to także znak rozpoznawczy lat 70-tych :)
... no i pierwszy raz tak masowy przerost formy nad treścią ... ale jakiej ładnej formy. :))

Edit
Właśnie zauważyłem ... to taki worldtimer bardziej. :D

Ostatnio zmieniony przez Woj_Woj 2013-11-27, 19:40, w całości zmieniany 1 raz
:
...jak jest forma każdy widzi, ale wykonanie....o Panie :)) tylko trudno uwierzyć, że swiss kołek w środku.....ale działał jak rakieta ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
To wrzucę coś od siebie...

Arvos Wordtime:



Cordura Seagull:



Tell Fashion:



Certina Argonaut 280:



Jovial:



Fero Feldman:


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Te sewentisowe zegarki fajnie na paskach wyglądają.

:
crayzee, piękny zbiór pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
crayzee, piękny zbiór pifko


+1, zazdraszczam

:
Dzięki,

Myślę, że Spezimatiki też warto by dołączyć do tego towarzystwa.


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.