Luźne rozważania nt podforumowego odważniczka
Odpowiedz do tematu

:
Pomysł zajebiaszczy... :)) chętnie się do akcji przyłącze...

nick555 napisał/a:
Ee, no nie rozpędzajcie się z wymiarem. 45 to już jest sporo na konkretny zegar..
tutaj tez bym się przychylił...

bow a Waść pływać umisz? bo wiesz... im cięższy odważnik tym bardziej do dna ciągnie... :)) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
bow a Waść pływać umisz? bo wiesz... im cięższy odważnik tym bardziej do dna ciągnie...

On nie musi umieć, w Rowie Mariańskim stanie to ma wody po pachy .. ;) :D

:
Tomek, :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tomek napisał/a:
Daito napisał/a:
bow a Waść pływać umisz? bo wiesz... im cięższy odważnik tym bardziej do dna ciągnie...

On nie musi umieć, w Rowie Mariańskim stanie to ma wody po pachy .. ;) :D


No to już teraz rozumiem upodobania do odważników... :)) chodzi o to żeby nie odlecieć za szybko :D

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Moze jakaz koperte a'la U-Boat z jakas fajna tarcza. U-Boat'y sa super, tylko te koronki (korony?) do d00py. 45mm albo 47mm z jakas duza, ale normalna koronka, moze nawet na lewej stronie z jakas moze plackowa tarcza?

http://www.parniswatch.ne...34&productname=


albo

http://www.manbushijie.co...ow-1038-20.html


Cos w tym stylu cool

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Szymon napisał/a:
bow,
Czekaj... gdzieś przeoczyłem że robimy zegarek przeciwczołgowy? Bo ta Alpha to już lekko przekracza pojęcie odważnika. Przecież to prawie kostka i ma 49mm :facepalm:
Ja tam, nie wiem... wolałbym jednak zegarek jeszcze na nadgarstek, a nie już na kostkę. hmmm


49mm to ona ma... z koronką... plask

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ciekawa dyskusja Koledzy pifko
Krzepiące to, że wielu, jak widzę, miłośników koperty wykorzystywanej przed Kemmnera / Deep Blue i innych. Dla mnie to wymarzony kierunek poszukiwań :)
Nie próbuję nawet wyobrażać sobie czegoś podobnego do Crepas'a Cayman. To chyba okolice SF w naszym przypadku, ale od kilku dni nie mogę się napatrzeć na ten zegarek.

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Tomek napisał/a:
Daito napisał/a:
bow a Waść pływać umisz? bo wiesz... im cięższy odważnik tym bardziej do dna ciągnie...

On nie musi umieć, w Rowie Mariańskim stanie to ma wody po pachy .. ;) :D


pifko

[ Dodano: 2013-11-22, 16:39 ]
Tomek, chyba dzisiaj będzie pokazywane...
Browarka kupnij...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Interesujace , interesujace , a ja własnie szukam odwazniczka . hmmm

Szymon
[Usunięty]
:
bow, nie wiem co chcesz pokazywać, ale trochę się boję :D

:
Mi się coś o uszy obiło, w związku z tym ma w ryło, klasycznie :wkurzony:

FORZA Robert!
RK WRT
:
Będzie pokazywał jak mu głowa wystaje na powierzchni tam gdzie Jezus musiał po wodzie chodzić ? hmmm

:
Ciekawy pomysł z tym odważnikiem :)

Maras68
[Usunięty]
:
właśnie pifko

:
infectedcontrol, Ja tez lubię Uboty i uważam, ze tego typu zegarek z 'normalną' koronką wyglądałby trochę nieproporcjonalnie...

A tego z pierwszego linku mam i jest super, ale to ma 55mmm bez koronki, więc bardzo 'niszowy' rozmiar :))

Ostatnio zmieniony przez Machu 2013-11-22, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.