IN-HOUSE ST.5
Odpowiedz do tematu

:
Ponoć ten mechanizm nie ma być jakiś strasznie drogi ;)

Porozmawiam z Gunterem. Z tego co mówił to ma to być alternatywa dla Er. 2824-2.

Łukasz

Steinhart Timepieces, Phoibos Watch

www.czasuprzestrzen.pl
:
Łukasz, z tym in-housem to taki żarcik z okazji meczu?


:
Oj, czepia się osoba :)) :D :popcorn:

:
Powiedzcie mnie, bo ja się nie znam, ale to na bazie 2824 jest, prawda? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Na to by wychodziło.

:
To jest 2824... w kratkę ;)
TAG może to nazywać Calibre 5, to Stenek może ST5 kto tam im zabroni, ale fakt jest taki że to z inhousem nie ma nic wspólnego.

_
work in progress
:
A ja im nie bronię nazywać, jak sobie kcom.
Ale jesteśmy na forum, gdzie chyba nie musimy sobie takich rzeczy opowiadać, c'nie?
;-)

BTW - ciekawe te zdobienia.
Ale nie wiem, czy mi się podobają hmm

:
Wygląda na wersję standard...

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Zdecydowanie wolę taką wersję od standardowej, a już milion razy bardziej od wykończenia groszkowanego, które straszliwie mi nie podchodzi w każdym mechanizmie.

:
Bo to taki inhałs....inaczej :D

:
Jak już miałbym za coś dopłacać to wolałbym dostać podstawkę 2892 niż przebraną 2824.

Tym bardziej że jest duże prawdopodobieństwo że nie jest to ETA jako ETA tylko Sellita albo STP, no ale to się tyczy pewnie wszystkich micro brandów.

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
Sellita albo STP


Oj tam, oj tam :P

:
Czy jakaś nowa koperta jest pod niego przewidziana (może mniejsza ) ?

:
z WUSu:

Cytat:
As many here have guessed already, the new ST.5 is the same basic construction as the ETA 2824, making it an efficient workhorse for a selection of our automatics. The important part is, that it's Swiss Made and that the components for it are sourced from Swiss manufacturers that are not owned by any large holding company, making it an independent option for STEINHART. It has been tried and tested extensively and promises to be a very reliable and precise engine. The ST.5 will not replace the ETA 2824-2, we will continue to gladly work with ETA for as long as possible. But like the 2824, the ST.5, although decorated, will not be observable through an exhibition case back.


eta, ale nie eta. no i szwajcarski w pelni.

beceen | ***** ***
:
EDIT: no tak, nie zauważyłem, że czytam tylko 1 stronę...
Wszystko co napisałem poniżej jest napisane już powyżej :D


Łukasz, z całą sympatią, że niby rozumiem obowiązki zawodowe.... ale czy nie przesadzasz z tym inhałsem?
Ja to ostatnio mam wątpliwości czy aby Ulysses Nardin ma inhałsa (bo większość to przerobiona eta) a Ty z takim wyjeżdzasz... ;)

Ale generalnie ładny, to fakt.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2013-11-20, 10:28, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.