Lata 40/50
Odpowiedz do tematu

: Lata 40/50
Na dobry początek, w ramach autoprezentacji, „mocnego” wejścia, ożywienia Kumotrów ... i takie tam... :D

Zgodnie z wyznawaną ideologią (moją) zegarkowego zbieracza, która mówi że;

Stare jest piękne,
i nie musi być wcale wyjątkowe,
a podziemia pyramidy także mogą być fajne.

... no i jeszcze -
Frajda jest najważniejsza !!!

Trochę zapowiadanych złomków


Uwielbiam taką stylistykę, te ziemiste kolory, ringi, malowane lumą indeksy....

Fotografia celowo mało czytelna, mam nadzieję, że rozpoznanie utrudnione. Zgodnie z duchem forum trzeba stopniować napięcie. :złośliwiec:


W tym momencie proponuję Kumotrom drobną zabawę.
Trafiacie na targ, a tam pan z wiaderkiem rozdaje prezenty, można wybrać jeden i tylko jeden, nie ma czasu na deliberowanie, obmacywanie, oglądanie ze wszystkich stron. Kto pierwszy ten lepszy. :))

Jeden Kumotr - Jeden zegarek

Ja i tak będę stopniowo wrzucał je pojedynczo, oczywiście oczekując na miażdżące oceny, fochy, ochy ... i może trochę informacji. Postaram się uwzględnić kolejność wyboru, a dla mnie to motywacja do większej aktywności i oswajania się z forum.

:
nie za bardzo zrozumiałem o co kaman ale chyba mam sobie wybrać zegarek, który będzie lepiej zaprezentowany?
To poproszę skrajny prawy z 1 rzędu na samym dole - fajny!
Tylko luma chyba naciapana...
PS. cześć, poza tym

Skate or die!
Maras68
[Usunięty]
:
Ładna kolekcja Woj :) pifko popieram poglądy wyżej wyrażone :))

Dobre wejście :)

[ Dodano: 2013-10-18, 10:38 ]
tam po prawej w dole jednego wojaka (czarna tarcza) widzę o ile mnie ślipia nie mylą, to go wezmę, a co mi tam ;)

o ten proszę:


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-18, 09:42, w całości zmieniany 1 raz
:
prezesso, zrozumiałeś idealnie, Twój będzie pierwszy, muszę tylko się przygotować, a jeszcze średnio ogarniam technikę.

Maras, muszę Cię zmartwić, wojaków tu nie ma .... a może?

Maras68
[Usunięty]
:
nie szkodzi, to wezmę w ciemno tegoż militarnego vintydża ;)

a ponieważ zegarków sporo, to jako żem zachłanny poproszę też nr 2:


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-18, 09:54, w całości zmieniany 1 raz
:
To mi się podoba,każdemu na dzień dobry po zegarku :)) ja biorę tego z cebulastymi wskazówkami.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
: Re: Lata 40/50
Woj_Woj napisał/a:
będę stopniowo wrzucał je pojedynczo, oczywiście oczekując na miażdżące oceny, fochy, ochy ... i może trochę informacji. Postaram się uwzględnić kolejność wyboru, a dla mnie to motywacja do większej aktywności i oswajania się z forum.


...to forum jak narkotyk potrafi wciągnąć na dobre, do tego stymuluje do pielęgnowania zapału kolekcjonerskiego, i efekty co rusz, zakupów moc - raz bardziej udanych, raz mniej, byle do przodu aż gablotka zaczyna pękać w szwach ... :))

:
niezłe stadko...poszukaj pobliskiego bajorka i w błocko...Tyyyyyyy, nie zegarki :D :))

:
Maras, dobry strzał, to Buren, braciszek Twoich ulubieńców :))

Tylko że miał być jeden! :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
OK, niech zatem będzie BUREN ;)

:
...ładne stadko pifko
....to i ja poproszę jakiegoś z czarną tarczą :złośliwiec:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
buran napisał/a:
To mi się podoba,każdemu na dzień dobry po zegarku :)) ja biorę tego z cebulastymi wskazówkami.


Łasisz się na Romka?

Pozdro!!!
:
Romek zmęczony ... no ale ma szatony, ciekawe czy prawdziwe. :) Kaido wie.

jimmy, Dokładniej proszę ... a właściwie nie trzeba, czarne są tylko dwa, a jeden wybrał Maras.


.. się uparli na te czerniawe ... wojacy ... a ja chciałem Wam inne kolory pokazać ...

Maras68
[Usunięty]
:
Ile czasu zabrało Ci zgromadzenie tej gromadki :?:

:
Woj_Woj napisał/a:
Romek zmęczony ... no ale ma szatony, ciekawe czy prawdziwe. :) Kaido wie.


ano takie wyczesane frezy:




Woj_Woj napisał/a:
.. się uparli na te czerniawe ... wojacy ... a ja chciałem Wam inne kolory pokazać ...


IMO Junghans i Recta ciekawsze. Helios lub Glycine( o ile się nie mylę) z jasnym środkiem powinien być uważany za hita u panów hitlerowców.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2013-10-18, 13:36, w całości zmieniany 2 razy
Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.