Pokaż swojego "garniturowca"
Odpowiedz do tematu

:
Wozu poliot wygląda doskonale.
Wszystko z umiarem i elegancją :)

:
Wozu ten twoj poljot garnitur pełną gębą !

:
Nooo niczego sobie beczułka, fajna.

:
Tomsky napisał/a:
Zegarki prima sort pokazujecie Panowie gratuluję i nienawidzę z serca całego :) .
Ja skromniej ale też niczego sobie, po małym czyszczeniu:

Pierwsza liga, piękny, IHY :evil:

Wozu
[Usunięty]
:
Ło się nie spodziewałem :oops: ślicznie dziękuję za wszelkie przejawy nienawiści :razz:
Znaczy się jak będę sią chciał zamienić na de luksa 29 kamini to nie będzie problemu ;) co ?

:
Najmniejszego! Mam takiego kwadraciaka, przywieź do Zgierza 29 kamieniowego, i machniom :D

Wozu
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Najmniejszego! Mam takiego kwadraciaka, przywieź do Zgierza 29 kamieniowego, i machniom :D


tak, tak no właśnie, tak myślałem ... :mrgreen: :razz:

:
Wozu,kwadraciak czad :o

Ostatnio zmieniony przez Janek 2010-05-14, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Na spotkaniu w Zgierzu, miałem pewne wątpliwości co jest zegarkiem garniturowym.
Dzięki pomocy Svedosa temat został rozwiązany i śmiało mogę pokazywać mojego kolejnego garniturowca:




Dzisiaj prawdziwy test nadgarstkowy - jak na razie bardzo pozytywny. Jadąc do roboty (a jadę pociągiem), mam wątpliwą przyjemność podróżować z uczniami szkół średnich.

Rozdziawione gęby ze wzrokiem utkwionym w nadgarstek to piękna nagroda i rewelacyjny motywator do dalszych działań.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Taki skromny garniturek. :wink:

Edyta

Bow, garniturek pierwsza klasa





[ Dodano: 2010-05-19, 09:06 ]
Dzisiaj garniturowiec ze stajni Romanoffa inspirowany Frankiem Młynarzem.


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-05-17, 08:59, w całości zmieniany 1 raz
yanek
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:


Svedos po ile sprzedajesz tego Seikacza z lewej? I nie mów, że nie sprzedajesz :P

Hejtuje Was wszystkich!

:
jeden milion pln :mrgreen: :razz: :wink: , to prawie darmo :lol: .

:
bow napisał/a:
Jadąc do roboty (a jadę pociągiem), mam wątpliwą przyjemność podróżować z uczniami szkół średnich.

Rozdziawione gęby ze wzrokiem utkwionym w nadgarstek to piękna nagroda i rewelacyjny motywator do dalszych działań.


Żebyś nie miał wątpliwej przyjemności podróży zakończyć bliskim zapoznaniem się z Panem Sanrenmu :evil:

Mając TAKIEGO garniaka oczy dookoła głowy :mrgreen: trza mieć.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.