proszę o skasowanie mojego konta
Odpowiedz do tematu

:
Arek napisał/a:
i ja się coś kiepsko czuję

To się napij, poprawi się :))

:
maciek plask dość drastyczne posunięcie...

Mogłeś zostać chociaż jako bezzegarkowiec...w końcu tyle zegarów co przerobiłeś to masz duuuże doświadczenie i mógłbyś radzić młodziakom ;)

World Wide Watches
:
Maciek, powodzenia!
Powiem wam, że doskonale go rozumiem - tyle ile ja godzin poświęcam na forum a mógłbym na coś innego, bardziej kreatywnego to szok...
Sam przed sobą się za to wstydzę...
Mam tez za dużo zegarków i za często mi się juz zdarza kombinowanie jak kupić nowe bez uszczerbku dla budżetu.

I też postanowiłem odwyk - nie tak drastyczny ale jednak.
Mam juz z grubsza sprecyzowanych 6 zegarków i nic poza tym nie chce kupować.
Ograniczam tez od poniedziałku czas na forum.

MACIEK, jeszcze raz pifko

Skate or die!
Spam
[Usunięty]
:
prezesso napisał/a:

Ograniczam tez od poniedziałku czas na forum.


...to pomaga... taka wstrzemięźliwość... wyostrza zmysły i apetyt... wiem coś o tym...

...a z tymi godzinami to masz rację... niestety :/

:
maciek, qfa szkoda :(
Szerokości pifko

I mam nadzieję, że tu jeszcze zawitasz :)

Ostatnio zmieniony przez agaron 2013-10-06, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Pomór jakiś ostatnio na forumie :wkurzony:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
powiem Wam szczerze, ze nie rozumiem po co ta szopka z kasowaniem kont, zegnaniem sie, odchodzeniem, wracaniem...

do zakonu nagle wszyscy ida?

forum zabiera za duzo czasu? no to nie siedzcie na forum, tylko na balkonie z rodzina.
za duzo zegarkow? to nie kupujcie.
za malo zegarkow? to kupujcie.

to juz nie mozna byc na forumie, zeby, no wiecie, jak to na forum - porozmawiac o wspolnym hobby? facepalm

beceen | ***** ***
Maras68
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:


to juz nie mozna byc na forumie, zeby, no wiecie, jak to na forum - porozmawiac o wspolnym hobby? facepalm


Beceen - racja ! pifko

niektórym może żony zabraniają, nakazują, kto wie... ;)

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-10-07, 08:52, w całości zmieniany 1 raz
:
To jak odwyk, na początek zdecydowane odcięcie, coby nie kusiło pifko ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Szymon
[Usunięty]
:
beceen napisał/a:
powiem Wam szczerze, ze nie rozumiem po co ta szopka z kasowaniem kont, zegnaniem sie, odchodzeniem, wracaniem...

do zakonu nagle wszyscy ida?

forum zabiera za duzo czasu? no to nie siedzcie na forum, tylko na balkonie z rodzina.

za duzo zegarkow? to nie kupujcie.

za malo zegarkow? to kupujcie.

to juz nie mozna byc na forumie, zeby, no wiecie, jak to na forum - porozmawiac o wspolnym hobby?


+ stomilionówpińcet

Ale jak już mówiłem - szanuję decyzje chłopaków.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-10-07, 09:26, w całości zmieniany 1 raz
:
beceen napisał/a:

to juz nie mozna byc na forumie, zeby, no wiecie, jak to na forum - porozmawiac o wspolnym hobby? facepalm


Wiesz jak działa uzależnienie od internetu? A w szczególności od facebooka?
No więc, żeby się nie rozwodzić, nasze forum to idealna analogia.
Większość z nas siedzi tu towarzysko - dlatego jest to tak samo niebiezpieczne jak facebook.
A że przy okazji pokazuje się zegarki 'bez których ciężko żyć" to się kończy klikaniem i kredytami ;)
Dlatego nie dziwię się, że jeden musi się odciąć, podczas gdy drugiemu wystarczy trochę silnej woli...

Skate or die!
:
Dokładnie, panowie, tu się nie ma co śmiać ani dawać rad wujka dobra rada pt. "to spędzaj mniej czasu i tyle". Jakby tak prosto się dało, to by takich próśb nie było. Równie dobrze można mówić alkoholikowi "no to pij tylko po dwa piwa na dwa tygodnie i po problemie".

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
to ja tylko powiem, że w zeszłym tygodniu zdałem sobie sprawę, że jestem uzależniony... mówię serio.
Jak nie sprawdzam co nowego przez parę godzin to mnie świerzbi, szukam telefonu itp.
To przechodzi po dłuższym niewchodzeniu na forum (np. na wakacjach) czyli nie jest tak źle - znacz, że to takie uzależnienie jak od kawy, w miarę łatwo z niego wyjść.
Problem to nawrót choroby jak się raca do cywilizacji i wifi ma pod ręką.

Tym bardziej się nie dziwię takiemu krokowi.
PS. Trzymajcie za mnie kciuki - już uciekam od kompa.
Na chwilę wpadłem tylko ;)

Skate or die!
Szymon
[Usunięty]
:
prezesso,
Ale oba ostatnie przypadki interpolowaliście na uzależnienie od forum.... hmmm
Nie w obu tak było.
No ale nieważne. Co do uzaleznienia, to ja też widze że zaglądam tu często i spędzam tu duzo czasu (teraz więcej, bo w pracy mamy totalny przestój na projektach - taka specyfika branży).
Ogólnie też mam mocne postanowienie poprawy i chcę trochę inaczej wydzielic czas dla forum -chcę go wydzielić mniej(ale kwestia dotyczy nie tylko forum, ale komputera ogólnie).

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-10-07, 12:20, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.