Militarny Marian
Odpowiedz do tematu

:
Bibliotek@rz napisał/a:
Sylwek, również się piszę na pożyczkę tego eliksiru


To dla falubazów tylko, wypad z baru... Kupta se... i przestac mi tu wykorzystywac nasze dobre serca... :twisted: :razz:

:
No troszkę was przetrzymałem ale wczoraj pracowałem intensywnie nad projektem. Tarcza otrzymała w sumie 6 warstw utleniacza, koperta została poddana ręcznemu szczotkowaniu za pomocą włókniny ściernej i oto efekty mojej pracy ( nad kopertą będę jeszcze pracował )




























:
To ja szczerze powiem, ze mi to niebieskie średnio podchodzi tutaj... :roll:

:
Ja bym widział indeksy czarna rdza :D

Natomiast tarcza jest bajeczna...

Ostatnio zmieniony przez bow 2010-05-20, 10:24, w całości zmieniany 2 razy
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Taką miałem tarczę i to była pierwsza próba, docelowo będzie standardowa tarcza z zieloną lumi i złote wskazówki, a ten model zostanie wersją wakacyjną. Zresztą na żywo wygląda to znacznie lepiej.

:
Sylwuś, Ty się nie tłumacz, tylko się wal!

Żeby było jasne!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Dysponuje taka tarczą jakby co i wskazówkami do niej - sa na bazarku :wink:

:
Walę się :mrgreen: :razz: :wink: , zresztą z efektu jestem za#@%$&*!% zadowolony :smile:

:
Nie dziwi nic - cosik juz wiemy o Twoim guście... :razz: :mrgreen:

:
...no Panie svedos, to wygląda bardzo dobrze, nawet bardziej niż bardzo. Podoba mi sie taka wersja rdzy. Wygląda bardzo realistycznie. W następnej wersji, zostaw tarcze czarną, a specyfikami potraktuj kopertę i wskazówki.




...świetnie wyszła ta tarcza.

:
Tak jest Sylwestrze - wal się po wielokroć!
Efekt wyszedł przejedwabisty!

Ale podzielam zdanie czcigodnego Marudosa ... Niebieski nie jest okejka. Ale zielona lub biała luma - o to to tak!

:
sama rdza wyszła super (ja bym tylko zrobił nierówno tą farbą, tak żeby wyglądało na wżery "rudej" )
kolor lumi, mi pasuje :wink: ale ja sie nie znam :mrgreen:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Svedos, Hamerajtem tą rdzę! :)
No i wal się kurde

Foch und Ch.
:
Sam efekt rdzy wyszed bajecznie , lumi to albo zwykla zielona albo w ogole bym zrezygnowal, jak wintydz to wintydz . Swedos wal sie ! :)

:
Ja głęboko zastanowiłbym się nad zastosowaniem pomarańczowej lumy i "złotych", postarzonych, przeżartych wskazówek- wtedy byłoby cacy.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.