Militarny Marian
Odpowiedz do tematu

:
Ale tylko w małych ilościach.

Ciekawy jestem tej rdzy, ciągnie mnie w tych kierunkach.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Pierwsza wersja Militarnego Marian prawie ukończona, jest szczotkowana koperta, zwintagowa :wink: tarcza, złote wskazówki, brakuje tylko docelowego paska.














:
Smakowy ! podoba mi sie teraz , pasek to jakis ammo strap by sie przydal

:
Odpowiedni pasek jest w trakcie realizacji, a ten który jest na fotkach był z zapięciem bransoletowym które to zapięcie troszkę mnie w tym przypadku drażniło więc założyłem klamrę. Niestety jeżyk od klamry okazał się za wąski po wcięciu do mocowania bransolety, wykonałem więc dwie tulejki dystansowe z plastikowej rurki, i o to efekt.

Po zmianie klamry, pasek okazał się bardzo wygodny do noszenia tego jednak sporego zegara, wygodniejszy od grubaśnych pachów.


:
A moze Ci zbywa motylek 22mm?

:
Raczej będę jeszcze z niego korzystał.

:
Jaaaasne hurtowniku jeden:-) A Maryjan zacnie wyszedl... Tyle, ze jaki ammo by mu poszarpany lepiej pasowal imho...

:
Poszarpanego to ja na razie mam tylko pytonga :mrgreen: :razz: :wink: :lol:

:
No wiesz - takie mięciuch z mechatymi brzegami - niewykończonymi :mrgreen:

:
Nie będę se :mrgreen: sweterka moherowego, jak Ojciec Jakub na pasku nosił :razz: :wink: :lol: , pokazywałem już , taki będzie.


:
No obleci chyba :wink:

:
jak pierwszy raz zobaczyłem takie klamry - na podstoliku warszawskim Blaz i Arek mieli - to pomyślałem, że przy pasku od spodni mam mniejszą :wink:

może jestem dziwny, ale na takim pasku z fakturą w stylu croco bardziej mi się podoba. Te zegarki są takie trochę brutalne, a elegancki paseczek łagodzi to wrażenie

:
A nie jest kwiatkiem do kożucha :?: :wink:

:
Spinneros, stąpasz po bagnistej drodze :mrgreen: :twisted: :razz: :wink:

:
A oto pierwsze efekty pracy z farbami Idea Patina, tarcza została pokryta warstwą 498 Iron i pierwszą warstwą 713 Rust, tą ostatnią pokryję jeszcze dwa lub trzy razy. Moim zdaniem wygląda bardzo efektownie, jak na razie brakuje tylko odpowiedniego "koloru", ale myślę że po kolejnych warstwach utleniacza to się zmieni.







A dla ciekawości pokazuję jak wygląda naniesiona warstwa blue lumi na wewnętrznej części "kanapki".



Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.