Dział "Świątynia Komercji" służy do zamieszczania ofert zegarkowych i okołozegarkowych przez sprzedawców zawodowych. Przez sprzedawców zawodowych rozumiemy osoby, które mają założoną działalność gospodarczą. Jakiekolwiek oferty sprzedawców zawodowych zamieszczamy tylko w dziale "Świątynia Komercji".

1) Administracja nie odpowiada za przebieg transakcji i za jakość zakupionych przedmiotów, a w szczególności za pochodzenie sprzedawanych i kupowanych towarów. Jednocześnie informujemy, że zakazana jest sprzedaż podróbek!

2) W dziale "Świątynia Komercji" zakładać tematy może tylko sprzedawca zawodowy posiadający ku temu uprawnienia. Uprawnienia nadawane są przez administrację forum, aplikować o nie mogą osoby mające minimum 69 postów i których konto istnieje co najmniej 2 miesiące. Jednocześnie limit okrągłej liczby 69 postów zostaje zniesiony dla tych użytkowników, których konto istnieje minimum rok.

3) Zamieszczanie ofert jest bezpłatne, wiąże się natomiast z przyznaniem specjalnych, uzgodnionych z administracją, upustów lub bonusów dla uczestników forum chinawatches. Uprawnienia mogą zostać odwołane w sytuacji ich przedmiotowego traktowania.

4) Na forum obowiązuje zakaz rejestracji nicków o charakterze komercyjnym dla podmiotów nie posiadających regulaminowych uprawnień do zakładania ofert w dziale "Świątynia Komercji".

5) Zamieszczanie reklamy lub adresu sklepu w stopkach jest dozwolone tylko dla tych sprzedawców zawodowych, którzy mają uprawnienia do zakładania ofert w dziale "Świątynia Komercji".