G.Gerlach ORP Orzel 85A
Odpowiedz do tematu

emster
[Usunięty]
:
Tomek napisał/a:
nick555 napisał/a:
BTW Orła to w końcu znaleźli?


http://www.wprost.pl/ar/4...juz-na-miejscu/


Nie
Nie tym razem

:
No to nieźle chłopaki (z Gerlacha) mieszają/namieszali znowu cool :facepalm: :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
emster
[Usunięty]
:
Już 9, coś miało być 8 pokazane :złośliwiec:

:
Ale jak widać się im przesunęło ;)
ALAMO napisał/a:

Premiera 11 czerwca, w południe :-)

Spam
[Usunięty]
:
...to zajmuję kuszetkę... podusia pod plecki... czuję, że się tu zasiedzę...

Sylwek
[Usunięty]
:
Kategorycznie qwa stwierdzam,że z Panami z Gerlacha więcej nie gadam ,gdyż lecą w kulki z porządnymi Obywatelami :foch:

:
JohnSmith napisał/a:
Deco79 napisał/a:
PS z tym orłem co go niby znaleźli to jest pewniak na 90%, wiem to od osoby z MW, która właśnie płynie do tego wraku.

Heee... heee... Pewniak, powiadasz? Wiesz ile razy już Orzeł był odnaleziony? Na wszelki wypadek przepraszam Wszystkich urażonych, jakby co :)

nick555 fajnie by było :)


Niedługo się dowiemy, wiedziałem o tym wraku już prawie pół roku temu. Marynarka oficjalnie nie wypowiadała się żeby szperacze nie ograbili wraku.
Wiadomo jak to w Polsce jest zanim chłopaki wszystkie zezwolenia dostali aby zbadać co to za wrak to "łowcy skarbów" by już połowę tego wraku rozkradli.
Wiem coś jeszcze ale nie bardzo mogę o tym pisać publicznie (zwłaszcza, że to są tylko domysły oficera MW).
Poczekamy zobaczymy. ;)

:
Deco79 napisał/a:
Niedługo się dowiemy, wiedziałem o tym wraku już prawie pół roku temu. Marynarka oficjalnie nie wypowiadała się żeby szperacze nie ograbili wraku.
Wiadomo jak to w Polsce jest zanim chłopaki wszystkie zezwolenia dostali aby zbadać co to za wrak to "łowcy skarbów" by już połowę tego wraku rozkradli.
Wiem coś jeszcze ale nie bardzo mogę o tym pisać publicznie (zwłaszcza, że to są tylko domysły oficera MW).
Poczekamy zobaczymy. ;)

W mediach, w sobotę, pojawiła się informacja, że to jednak nie ORP "Orzeł". Szkoda.

John Smith
:

cool

_
work in progress
:
Dla mnie bomba :))

:
:shock: :shock: :shock: chyba za fajny .................? :głową w mur:

:
A to ci mina :))

:
Te cypinderki to będą na tarczy czy kopercie?
Damian, melepeto plask :wkurzony: ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.