Skradziona/zaginiona Foka nr 55/111
Odpowiedz do tematu

:
olek napisał/a:
że składam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (przywłaszczenie)


No więc właśnie, coś mi dzwoniło tylko nie w tej kaplicy ;) :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał, :shock:
olek napisał/a:
jeżeli Sylewk nie odebrał to na jakiejś podstawie ktoś to odebrał. Czyli posłużył sie dokumentem.

Dokładnie tak. Do tego musiał wiedzieć, co ma odebrać. Znać jakiś numer przesyłki, adres mailowy czy coś tam, co w InPoście służy do identyfikacji paczki. I imho albo te dane "wyciekły" z InPosta, albo ze skrzynki mailowej nadawcy/odbiorcy.

:
Mogło być jeszcze tak, że numerki pomieszali - albo coś pokręcili z naklejkami, albo osoba wydająca, tylko, że wtedy Svedos powinien dostać "jakąś przesyłkę" hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał, niezła masakra. Nie rozumię jak ktoś postronny mógł odebrać? Może miał numer przesyłki jakimś cudem? Chyba że taki burdel mają tam? hmmm
Współczuję :(

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Kiepsko.Jak tylko mogę, to korzystam z inPostu i zawsze było ok.Życzę powodzenia.

:
Hmmm hmmm to jest usługa jak "poste restante", a nie jak "do rąk własnych". Niestety... :(

John Smith
:
a jakiegoś monitoringu tam nie ma?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Poki co Sylwek podjedzie do oddzialu i sprobuje wyjasnic sytuacje.


Obawiam sie, ze moze sie skonczyc jak znana z Kizi historia braku wyplaty ubezpieczenia za przesylke ze zniszczonym przez kuriera zegarkiem. :głową w mur:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, ale tam to chyba dzięki nagłośnieniu sprawy skończyło się dobrze. Znaczy kaskę zwrócili...przynajmniej tyle :/

:
Cezar napisał/a:
kaskę zwrócili..


A to tego nie wiedzialem... Co nie zmienia faktu, ze to nie jest zegarek, ktory od tak kupie w sklepie...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
od tak kupie w sklepie...

To na pewno...ale bywają na bazarku cool
Nie uprzedzajmy faktów, mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.
Czego życzę :)

:
Michał napisał/a:
Co nie zmienia faktu, ze to nie jest zegarek, ktory od tak kupie w sklepie...

No, na bazarku sie ostatnio walały :D
Co nie znaczy że nie życzę szczęśliwego zakończenia i mam nadzieję ze to jakieś nieporozumienie.

Ale i tak zachwiało to moją wiarą w inposta, tak lubiłem paczkomatami wysyłać i dostawać hmmm ale ja zawsze wysyłam ubezpieczoną do 5 tys. zł, koszt to raptem 1,50 zł i chyba w takim przypadku jak Twój sprawa ewidentna.
Choć nie wiem jak działa to ubezpieczenie w inPost, nie sprawdzałem i mam nadzieję nigdy nie sprawdzić.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
no i wszystko jasne... Paczka nie zostala wydana, najprawdopodobniej kurier wrzucil ja do skrytki razem z inna paczka dla kogos innego, zerowe szanse na odnalezienie. Pozostala mi jedynie reklamacja i sledzenie wszelkich drog zbytu, gdzie "uczciwy" znalazca moze probowac sie jej pozbyc. Zegarek nie chodzi, wiec myslalem zeby rowniez sprobowac obdzwonic zegarmistrzow w ZG i przedstawic im sprawe, jakby sie ktos zglosil do naprawy z moja Foka.

W takim przypadku zgloszenie popelnienia przestepstwa (przywlaszczenia) tez wchodzi w gre, prawda? Hmmm tylko czy warto?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
Michał, na pewno warto szukać. Pomysł z obdzwonieniem zegarmistrzów słuszny, trzeba ich uczulić.

Najgorzej jak będzie chciał sprzedać w jakimś lombardzie - stacjonarnie. Wtedy szanse na odnalezienie drastycznie maleją. :/ Niech Kumotry zwracają uwagę w necie na zatoki i inne allegro. Sprawa nie jest definitywnie przegrana - jest iskierka nadziei. Ale inPost minusa złapał strasznego i myślę że przypadek trzeba nagłościć szerzej niż na forum..

:
Nieumyślne działanie na szkodę...
Może trafisz na uczciwego odbiorcę.
Pomimo wszystko inpost jest winien całemu zamieszaniu bezsprzecznie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.