Pokaż swojego "garniturowca"
Odpowiedz do tematu

:
Alamo, musisz przećwiczyć technikę prasowania mankietów, polecam zapoznać się z moimi fotkami. :wink: :lol:

:
Z mankietami Krzyśka, jest jak z moim nickiem- znak rozpoznawczy ;) Już wiele, wiele razy o tym pisałem i chęci poprawy nie widzę. Wygląda na to, że tak musi zostać :P

:
Jak powiem naszej niani, jak źle mówicie o jej cięzkiej pracy :P - to się na was kochana Pani Bożenka na śmierć obrazi!

:
Oz Panie - wyzsze sfery fju, fju - niania mu koszule prasuje.... :shock: :roll: :oops:

:
...od dziecka :wink: :lol: :razz:

Wozu
[Usunięty]
:
Tak miałem nianię do dziecka i im bardziej się niania zżywa z rodziną tym gorzej.
Mnie nie prasowała nic :D
Ale miała strasznie dużo wad (babeczka około 50-55 lat) i człowiek nie mógł się przemóc żeby cokolwiek złego jej powiedzieć :( .
Najbardziej mnie irytowało jak spóźniała się zawsze 10 minut ( a mieszkała w bloku obok, 100 metrów do przejścia piechotą) I wpadłem na świetny pomysł będę jej mówi, żeby przychodziła 10 minut wcześniej
I od tej pozy spóźniała się nie 10 minut a 20 ;) szczwana bestia była ;)
W czerwcu urodzi się drugi potomek i jak będę szukał niani to w życiu nie wezmę jej już.
A Ona bidna myśli, że tak będzie ;)

:
svedos napisał/a:
Alamo, musisz przećwiczyć technikę prasowania mankietów, polecam zapoznać się z moimi fotkami. :wink: :lol:


Chrzanić konwenanse :wink: :wink: , w końcu nie pracuje w Pałacu Buckingham :lol: :lol:

Svedos, Alamo - wklejajcie dalej .... świetne łocze tu pokazujecie. Proponuję także wklejać takie, które chcielibyśmy mieć z przeznaczeniem do garnituru. Będzie inspiracja do ewentualnych zakupów czegoś, czego jeszcze nie mamy ....

Wozu
[Usunięty]
:
Poprzedni mój post trochę był OT, więc się poprawiam.
Dopiero zaczynam więc nie mam zbyt wiele ale:








:
TomekR napisał/a:
Proponuję także wklejać takie, które chcielibyśmy mieć z przeznaczeniem do garnituru. Będzie inspiracja do ewentualnych zakupów czegoś, czego jeszcze nie mamy ....

...ja bym chciał takiego, ale z tą inspiracją to raczej nie wyjdzie





Seiko SBGE009

:
Piękne to Seiko. Tylko imo aż się prosi o pasek. Czy dobrze widzę - ma wskaźnik Power Reserve?

:
...pasek, nie pasek - jakbym posiadał to by mi było obojętnie. Nie lubię bransolet, ale "jemu" to akurat nie przeszkadza.




...tak, to jest Power Reserve

:
Maxiu, w nowych GSach zachowano złoty medalion na deklu?

:
...ALAMO, zabij mnie - nie wiem


...oni chyba w tych ostatnich dawali pełne bez złotka, i szybkę wstawiali w niektórych chyba, ale głowy nie dam

...ten co to go wkleiłem ni ma




...ale coś tam złotego wkładali w mechanikach:


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-04-16, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
:
To i ja się pochwalę
Mój obecny garniak:



A z marzeń to np takie seiko SARA



Do listy dopisać trzeba któregoś z SARBów, no i rzecz jasna z GS też bym coś wybrał...

Blaz
[Usunięty]
:
A co zrobić z tymi, co nigdy garniturów nie noszą? :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.