ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

Szymon
[Usunięty]
:
Z_bych, No jak zegar rogaty, to i dyskusja rogata. Nie psuj zacnego szpamu :D

:
IMHO też lepiej to zmienić :idea: :idea: i najlepiej na bizona właśnie - nie idźmy drogą niepotrzebnych udziwnień pifko :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ale bizon jest hamerykański :P

:
Zubr jest nasz swojski a bizon to jakas indianska krowa

:
Mnie nie chodzi o sam zegarek (wiadomo - żubr, to żubr) - tylko o informację w języku angielskim :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Mnie nie chodzi o sam zegarek (wiadomo - żubr, to żubr) - tylko o informację w języku angielskim


+1 :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja bym na siłę nie szukałbym angielskiego zamiennika na nazwę Żubr bo jest to nazwa własna i tyle. Jak ktoś obcojęzyczny będzie ciekawy co to jest żubr to wujek google mu podpowie.

Ostatnio zmieniony przez Deco79 2013-03-18, 11:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Deco79 napisał/a:
Ja bym na siłę nie szukałbym angielskiego zamiennika na nazwę Żubr bo jest to nazwa własna i tyle. Jak ktoś obcojęzyczny będzie ciekawy co to jest żubr to wujek google mu podpowie.


Zgadzam się, Foka to była Foka a nie żadne Seal czy inne.

:
Chrzanić fejsbuka! facepalm

Czas zacząć merytoryczną dyskusję o tym co można / należy zmienić w projekcie, żeby było jeszcze piękniej. Tu będziemy melepecić czy jakiś wątek dla zainteresowanych powstanie?

Segoy
Szymon
[Usunięty]
:
Segoy napisał/a:
Tu będziemy melepecić czy jakiś wątek dla zainteresowanych powstanie?


Wydaje mi się, że zostanie stworzona grupa z tych co się na Seszele zrzucali i będzie osobny wątek. Tu można melepecić o wszystkim naokoło ;)

Deco79 napisał/a:
Ja bym na siłę nie szukałbym angielskiego zamiennika na nazwę Żubr bo jest to nazwa własna i tyle. Jak ktoś obcojęzyczny będzie ciekawy co to jest żubr to wujek google mu podpowie.


Nikt nie mówi o zmianie nazwy zegarka! Czytamy ze zrozumieniem. Nazwa zostaje, chodzi o dodatkową informację w stylu:
Żubrówka - bison grass vodka.
Żubr - polish bison chronograph

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-03-18, 11:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Szajmon napisał/a:
...
Żóbrówka - bison grass vodka.
Żóbr - polish bison chronograph

:głową w mur: żubr, żubrówka; żubr, żubrówka; żubr, żubrówka plask

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Szymon
[Usunięty]
:
No i masz... :oops:
W pierwszym z rozpędu napisałem dwa "ó" a w drugim jak debil przepisałem :głową w mur: Wybacz Fazi, wybczcie Kumotrzy

Na swoje usprawiedliwienie mam to, że wcześniej pisałem poprawnie. Zaćma iortograficzna przyszła niespodziewanie.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-03-18, 11:44, w całości zmieniany 5 razy
:
Szajmon napisał/a:

Nikt nie mówi o zmianie nazwy zegarka! Czytamy ze zrozumieniem. Nazwa zostaje, chodzi o dodatkową informację w stylu:
Żóbrówka - bison grass vodka.
Żóbr - polish bison chronograph


Dziwna praktyka, z która się nigdzie nie spotkałem.

Z tego co wiem Omega nie dała w Polce dodatkowej informacji, że moonwatch jest to księżycowy zegar a Longines przy wypuszczaniu legend diver, że jest to legendarny nurek.

Nazwa własna to nazwa własna Żubra to Żubr a nie jakiś bizon a Ryś to Ryś a nie jakiś przerośnięty dachowiec bez ogona.

Ostatnio zmieniony przez Deco79 2013-03-18, 11:49, w całości zmieniany 1 raz
:
imo jeden poważny kłopot dla inostranców to kropka nad "z" - część pewnie będzie szukać "zubr" a niemiaszki walić swojego umlałta

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.