Zegarki za 0,1$
Odpowiedz do tematu

:
.....i jak wypatrzy, to w ramach retorsji, nowe mebelki do salonu :wink: :lol:

Wozu
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
.....i jak wypatrzy, to w ramach retorsji, nowe mebelki do salonu :wink: :lol:

Tia.... to ja już wolę kombinować i co jakiś czas gifta córce mojej teściowej sprawić.

:
Coś mi się zdaje że ten zwrot wejdzie do codziennego użytku-"córce mojej teściowej sprawić." :wink: :lol:

:
Moje spostrzeżenia odnośnie aukcji za 0,01$.
Aukcja wisi kilka dni. Nie ma żadnego zainteresowania. Biorę udział w licytacji i natychmiast następuje ożywienie. Kilku licytujących i cena idzie w górę. Wygląda na stary numer z podbijaniem aukcji.

:
Radziłbym odczekać do końca aukcji lub używać snajpera. Licytowanie kilka dni lub nawet kilka godzin przed końcem aukcji to stwarzanie okazji do takich zachowań.

:
Autorstwo zwrotów- "córka mojej teściowej" i "matka mojej żony" , należy przypisać mojemu koledze Pawłowi z Lublina :cool: .
A włączyć można jak najbardziej :mrgreen: .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-04-12, 09:36, w całości zmieniany 1 raz
:
Wczoraj w nocy nie chcialo mi sie czekac na konic aukcji , nie uzywam snipera, wiec zalicytowalem minimalna na aukcji i dzis rano patrze wylicytowalem tykajace ZUO :)

Wozu
[Usunięty]
:
hotwax napisał/a:
Wczoraj w nocy nie chcialo mi sie czekac na konic aukcji , nie uzywam snipera, wiec zalicytowalem minimalna na aukcji i dzis rano patrze wylicytowalem tykajace ZUO :)

To to pochwal się co i za ile ;) :D ?

:
A taki automatyczny pilot --->HERC
To ta ukcja :D

Wozu
[Usunięty]
:
hotwax napisał/a:
A taki automatyczny pilot --->HERC
To ta ukcja :D


Fajny i za dobrą cenę!
Gratulacje :D

Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-04-29, 17:41, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.