Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ptaku, plask kup w końcu tą cytrynkę :D

:
Moje wrodzone skapstwo nie pozwali mi zaplaci wiecej niz 1,5kpln (nowa 1,8kpln)
Ostrze sie na ta biala z alledrogo :)

:
Ptaku, - wiem, na kizi widziałem. Klikaj nie marudź - co się będziesz męczył ;) pifko

:
jak który podkupi Ptakow ta cytrynę z alle to ze mną będzie miał również do czynienia :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Na razie nie klikam, staram sie zbic cene do 1,4kpln. Ale straszny kontakt z sprzedawca jest (odpisuje na maile po 2 dniach). Swoja droga myslalem juz juz wszyscy maja normalny dostep do sieci i tego maila 2-3 razy dziennie sprawdzaja (nie mowie juz o telefonach ze tam tez mozna)

:
Ciniol napisał/a:
ze mną będzie miał również do czynienia


Strach się bać. :złośliwiec:

Niemniej - kto by chciał taki brzydki zegarek i to jeszcze na kajdanie. :facepalm: :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-02-24, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Na kajdanie ten brzydal zamienia sie w fajny zegar, a w ogole to wiekszosc zegarkow na paskach wyglada jak zegry dla dziadkow.
Prawdziwy facet nosi tylko kajdany a jak chce sie napic herbaty to bierze liscie do ust i popija wrzatek :P

:
Ptaku napisał/a:
Prawdziwy facet nosi tylko kajdany a jak chce sie napic herbaty to bierze liscie do ust i popija wrzatek :P


Bo zaraz mi się kliknie ta cytrynka plask plask plask

Patrz mój podpis :złośliwiec:

:
Ptaku, imo te takie cienkie bransoletki, które są przy zegarkach typu DS-1, Le Locle etc wyglądają strasznie "dziadkowo" ;)

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-02-24, 20:42, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ciniol napisał/a:
jak który podkupi Ptakow ta cytrynę z alle to ze mną będzie miał również do czynienia

No to mnie zmotywowałeś...
Nerkę zastawiam i klikam cool

:
OK ale ja mam spaczony gust. kajdan, nato ewentualnie matowa skora bez przeszyc, nitow itp

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-02-24, 20:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Ptaku napisał/a:
Jak do konca marca nie stane sie posiadaczem bialej dosiki

Obrazek



To nie dosika tylko certinia, profanie. :P

pozdrawiam
Narfas

:
Doska od DS, ale fakt mozna z Doxa skojarzyc

:
Ptaku napisał/a:
Na kajdanie ten brzydal zamienia sie w fajny zegar, a w ogole to wiekszosc zegarkow na paskach wyglada jak zegry dla dziadkow.


...bo do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć. :))

pozdrawiam
Narfas

:
Też bym wolał na kajdanie. Wtedy to taki prawdziwy EDC. ;)
Pasek zawsze można dokupić/dorobić. A kajdan to droga rzecz Panie. :(

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2013-02-24, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.