Tactico Watches
Odpowiedz do tematu

:
Karolewskiej, - za to innym się podoba na tyle żeby go mieć :złośliwiec:

:
Cenowo on nie będzie zbyt kolorowy... 1,1k EUR

Zegarek jest inspirowany takimi oto:






Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-02-09, 07:34, w całości zmieniany 3 razy
:
Karolewskiej, - cena nie przeraża jak na valjoux 7753, do tego inspiracja mi nie przeszkadza :złośliwiec:

:




:
Zajebibi :głową w mur:

:
WR200

Trzy wkladki bezela w zestawie: szafirowa, aluminiowa i stalowy.

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-02-09, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Niech Gerlachy robią swoje chrono :głową w mur:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Na 6tej datownik i jest użytkowo cyc-malina. W obecnej "tylko" wzorniczo ;)

:
Coraz bardziej mi się podoba :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
Coraz bardziej mi się podoba :głową w mur:


Słoniu - Ty chronomaniaku :D

World Wide Watches
:
Ile to będzie miało 42?? Karol rzuć linkiem gdzie dokładnie o tym można poczytać na tym ich forum :))

:
No właśnie z tym problem. Nie ma tego w jednym miejscu zgromadzonego. Ciężko mi po hiszpańsku zajarzyć, bo i translator se nie radzi. Ma mieć 42mm, ale w jakimś innym wątku coś było niezrozumiałego o 44mm. Grubość razem z wypukłym szkłem ma być ponad 16mm.

Edytka: Ukończenie projektu chyba listopad, ale w innym wątku coś o maju. No i zaliczki 80euro i tam już chyba większość kasy powpłacana jest.

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-02-10, 09:39, w całości zmieniany 4 razy
:
Też coś z translatorem próbowałem szukać... 42mm to optymalne, a 16mm wysokości mi nie przeszkadza. Tam jakieś raty będą czy cuś... Wiadomo coś o przybliżonym czasie realizacji :))

:
Tak jak napisałem, już od jakiegoś czasu chyba wpłacają. Jedynie nie jestem pewien tych 42mm.

:
Kurna, no wszedłbym w ten projekt jak nic :głową w mur:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.