PARNIS Power Reserve Chronometer
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
JohnSmith napisał/a:
Robi +15 s/d.
nie przejmuj się to da się wyregulować :)) ..żarcik taki...a tak na poważnie ze względu na to że w tej wersji werku zastosowano pełny mostek balansu przez co jego łożyskowanie jest bardziej stabilne, można go bardzo dokładnie wyregulować do wartości zdecydowanie dokładniejszych niż te zacytowane powyżej +5s/d to wynik możliwy do uzyskania praktycznie w każdym egzemplarzu.
Na razie nic nie ruszałem, chciałem dać mu się "dotrzeć", ale nic się nie zmienia, chociaż chodzi już ponad miesiąc. Te +15 s/d robi od początku i "jak w zegarku", to pewnie regulacja rzeczywiście da dobry efekt. Czytałem opis i myślę, że dam radę cool

John Smith
:
Mój zatrzymał się dziś z rana i ruszył dopiero gdy dostał porządnego kopa. Tak skończyła się nasza przyjaźń. Jako, że Gong wskazał adres i wyraził tęsknotę za Parnisem, poleci do niego.

:
Jestem zdziwiony jego dokładnością. 2 sekundy na + na dobę . Sprawdzany od ponad 2 tygodni .
Niesamowite , zegarek za tą cenę chodzi jak najlepsza kłalita .
Co do wyglądu. jest z tym coś dziwnego: podobał się od razu ale z każdym dniem coraz bardziej mi się podoba . Ma w sobie to coś .

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Ja dziś rano sprawdziłem dokładność swojej pandy i okazało się, że po 1 dobie noszenia mam wynik +2sek.
Jak nie zapomnę to jeszcze sprawdzę jutro portugalczyka.
Świetne zegarki w świetnej cenie. Dziś zaraziłem kolegę z pracy i będzie zamawiał białego i czarnego.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
PARNIS Power Reserve powrócił. Nie dosłownie, bo dostałem nowy egzemplarz. Wysłany był sam zegarek, bez paska i teleskopów, a przyjechał kompletny i z folią na szkłach.
Z Polski wyjechał 14.02.2013, a dziś 19.03.2013 jest nowy. Moim zdaniem nieźle w obie strony :)

:
JohnSmith napisał/a:
Nie kupowałem tego paska cool , w szczególności z za granicy. Jedynie kupiłem zapięcie o pasujących wymiarach gdzieś w Chinach...

Niestety, nie mogę, w żaden sposób polecić "dostawcy" paska, bo źródło paska jest dość przypadkowe i nie zajmuje się handlem. :)



Paski Pattiniego są niezłe - i w cenie i w jakości - stronę łatwo znaleźć w necie,a i na a-gro są obecne.

Hiper uffffff
:
Tech-NOS napisał/a:
JohnSmith napisał/a:
Nie kupowałem tego paska cool , w szczególności z za granicy. Jedynie kupiłem zapięcie o pasujących wymiarach gdzieś w Chinach...

Niestety, nie mogę, w żaden sposób polecić "dostawcy" paska, bo źródło paska jest dość przypadkowe i nie zajmuje się handlem. :)



Paski Pattiniego są niezłe - i w cenie i w jakości - stronę łatwo znaleźć w necie,a i na a-gro są obecne.


Akurat, ta wypowiedz, nie tyczyła się paska Pattini :) Co do Twojej opinii, to ją podzielam, zarówno jeśli chodzi o jakość pasków, jak i łatwość odnajdywania stron w necie ;)

John Smith
:
A mój Parnis cieszy syna
Kiedy zadzwonił to powiedział że bardzo mu się podoba . Zaskoczony jest szybkością nakręcania .Po 3 godzinach pracy przy komputerze był na maxa nakręcony a wcześniej leżał sobie prawie 2 dni (bo był łikend)

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
maciek
[Usunięty]
:
staszek napisał/a:
Zaskoczony jest szybkością nakręcania .Po 3 godzinach pracy przy komputerze był na maxa nakręcony a wcześniej leżał sobie prawie 2 dni (bo był łikend)


To chyba pracował tym komputerem w ogródku... :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-03-25, 18:22, w całości zmieniany 1 raz
:
maciek, ja miałem dokładnie to samo z moim "Portulagcem", potrzebował 2-3h siedzenia przed komputerem i się nakręcał na max.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To chyba jeszcze zależy co kto robi przy tym kompie ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Michał napisał/a:
potrzebował 2-3h siedzenia przed komputerem

Czemu się dziwicie...przez Wi-Fi się nakręca.
Też tak miałem ze swoim portugalcem...
Ale marina już potrzebuje ruchu nadgarstka hmmm

:
Iks napisał/a:
To chyba jeszcze zależy co kto robi przy tym kompie ;)


nie chce nic sugerować, ale....



:))

:
Jako że mam krótki staż na forum chinawatches jestem zmuszony w tym dziale zadać moje pytanie: Gdzie w PL mogę kupić ten konkretny model Parnisa?? Czy ma ktoś może na stanie takowy na sprzedaż?
Pozdrawiam licząc na wyrozumiałość ;)

Maras68
[Usunięty]
:
Rudolf Ci sprowadzi, pisz do niego na pw:

jego temat :

http://www.chinawatches.p...=5334&start=195

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.