kadariusa zegarek wakacyjny
Odpowiedz do tematu

:
Jeśli szukasz oczojebnych G, to polecam udać się do krainy "za dużo palenia" :wink: w wykonaniu Casio:




:
Tęcza :O
w wykonaniu Casio
wypalilo mi oczy

Znam te modele jako miłośnik G - przemilczę fakt wprowadzenia ich do kolekcji

:
Arek daj linki jakieś gdzie tego czarno fuksjowego G można nabyć! albo choć referencję

Sylwek - http://cgi.ebay.com/ws/eB...e=STRK:MEWAX:IT

Arek
[Usunięty]
:
Tego pierwszego którego wkleiłem nie ma jeszcze w sprzedaży, ale myślę że do wakacji powinni się chłopaki ogarnąć :roll:

:
A może cos z tych poniżej? Wszytsko mieści sie w budzecie w zasadzie;-)




















Darecki
[Usunięty]
:
Wenger a'la PO bardzo fajny :wink:

:
Przez was dranie ja kupiłem swój zegarek wakacyjny i do tak zwanej czarnej roboty :lol: :wink: :razz:


:
A dzieki Spinnerosku to juz nie łaska... :twisted: :mrgreen:

:
Dzięki, dziękuba, dzięks, Spinnerosku :razz: :wink: , jeno aukcję sam sobie wyszukałem, Ty mnie utwierdziłeś w słuszności wyboru.

:
Darek, z tych co Ci koledzy tu zaproponowali to w kolejności dowolnej, oba mudmany (starszy i nowszy) z pomarańczem na paskach, i przez Ciebie pokazana Nautica ta biało granatowa(czarna). I dalej Arkowy czarno fuksjowy. W ostateczności Zodiac. Może warto spróbować G choć jak do tej pory nie nosiłeś to może być Ciężko żeby wyjść z takim na miasto :) Ja w G pracuje(dobrze brzmi :) ) ale jak sie przebiorę to jednak wskazówki muszą być...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Svedos, świetny wybór - to bardzo wdzięczny zegarek i jak na G-Shocka nie za wielki.
W zeszłym roku sprezentowałem taki swojemu ojcu, też miał być do "ciężkiej roboty",
a stał się jego ulubionym zegarkiem. :)

Przy okazji - na wakacje moja żona wypatrzyła sobie coś takiego:


A wracając do tematu, to z "męskich" G-Shocków i w kolorze "Men In Orange", czy jak to się nazywa,
to moim skromnym zdaniem najlepiej wypada Gulfman, dzięki dobrze zrównoważonej ilości koloru czarnego i pomarańczowego.

Bawią się wszyscy?
:
Jest jeszcze taki mudman:

FORZA Robert!
RK WRT
:
Nick - mudman doszedł do obserwowanych :)

Przyznam, że problem z wyborem mam spory!
Potrzebuję znaleźć odpowiedni balans między rozsądkiem a odrobiną szaleństwa. Kierując się rozsądkiem powinienem wziąć G 5600 - najlepszy pod względem ceny i na pewno spełni oczekiwania + będzie służył jeszcze przez lata - nada się do czarnej roboty i na rower etc. tylko mało w nim wakacyjnego szaleństwa.
Z drugiej strony jeśli kupię jakiś pojechany zegarek to muszę się liczyć ze sporą stratą gdy mi nie podejdzie a nikt nie będzie go chciał odkupić.

póki co w czołówce znajdują się G, zodiaki oraz dwa seiko.

:
G na wakacje to bardzo dobry pomysl, bylem wczoraj w sklepei Victorinoxa w Wawie i byly tam oprocz scyzorykow zegarki - bardzo dobre wykonanie tylko ceny za duze , ale na ebay bedzie taniej. Warto sprawdzic oferte Victorinoxa

:
Koledzy wygląda na to że jednak zegarkiem wakacyjnym będzie jakieś G

proszę o za i przeciw pomiędzy DW-5600E-1V takim jak pokazał Svedos a mudmanem z postu nicka555

będę wdzięczny za pomoc w wyborze bo na G to się ni chuchu nie znam

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.