Skasowanie konta
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

mashun
[Usunięty]
: Skasowanie konta
Witam.
Od kilku lat byłem zarejestrowanym użytkownikiem forum. Przez dłuższy czas z forum nie korzystałem, bo nie mogłem. Ok 2 tygodnie temu chciałem się zalogować i zonk :( Konto usunięte?
Zarejestrowałem się od nowa pod tym samym nickiem. Niestety, wszystkie moje posty, fotki itp. przepadły, nie mówiąc o tym, że zablokowany mam np. bazarek.
Czy 30 dniowa absencja na forum nie jest zbyt ostrym wymogiem? Bo to absencja chyba była przyczyną usunięcia?

Ostatnio zmieniony przez mashun 2013-01-28, 10:49, w całości zmieniany 1 raz
:
mashun napisał/a:
absencja chyba była przyczyną usunięcia?

Dokładnie tak.

Zobacz regulamin:
Konta nieaktywne dłużej niż przez 30 dni mogą być kasowane bez ostrzeżenie. Użytkownik powinien zadbać, by o ewentualnej dłuższej nieobecności na forum powiadomiona została Administracja.

mashun
[Usunięty]
:
No to dupa :głową w mur:

:
Ordnung muss sein! To nie Sejm przecie ;)

Wy macie zegarki ja mam czas...
:
mashun, no takie życie ;-)

Jak dobrze kojarzę, to Twoja nieaktywność była sporo dłuższa niż 30 dni.
Już myślałem, że nie wrócisz.

:
Ale powiedcie czemu to ma sluzyc? Jestem na kilkunastu forach zarejestrowany, na niektore zagladam raz na pol roku, nie piszac nic i nikt mnie z nich nie wyrzuca. Na kizi czy GMT nie napisalem slowa od dwoch lat conajmniej, a dalej tam jestem.
Zasmiecanie forum? Przy tej ilosci spamu jaka niektorzy userzy tworza, to nie argument.

Ostatnio zmieniony przez Korba 2013-01-28, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
:
...Może naturalnej eliminacji kont-śpiochów?

hmmm
A może jakaś przypominajka, wysłana na maila, przed ostrzegawczym strzałem w potylicę?

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
Korba ma to służyć stosowaniu Regulaminu forum.
Voit nie zależy nam, żeby być największym forum zegarkowym w Polsce ;)
Jesteśmy o tyle dziwni, że nie pozwalamy nawet żeby użytkownik miał więcej niż jedno konto :P

:
Korba, tu nie chodzi o pisanie, wystarcz raz na miesiąc się zalogować.

:
OK, ja nie dyskutuję.
Jak jechałem na urlop, napisałem do Administracji prośbę o niekasowanie konta.
Na szczęscie nad Adriatykiem miewają niekiedy internet.

...Zastanawiałem się jedynie co zrobić, żeby uniknąć pytań "co się stało z moim kontem".
Tak sobie tylko głośno myslałem...

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
wahin napisał/a:
Korba ma to służyć stosowaniu Regulaminu forum.
Voit nie zależy nam, żeby być największym forum zegarkowym w Polsce ;)
Jesteśmy o tyle dziwni, że nie pozwalamy nawet żeby użytkownik miał więcej niż jedno konto :P

Regulamin ktos kiedys ustalil. I ten dziwny zapis tez.
Nadal nie rozumiem dlaczego wywala sie kogos wraz z calym jego dorobkiem po miesiacu ciszy.
Kazdego wywalicie bezwzglednie, czy sa "rowni i rowniejsi" ?
Zreszta glupio pytam.
Rozumiem usuwanie kont z zerem postow po pewnym czasie.
Sluszne jest rowniez usuwanie kont dubli jak i kary za pyskowki czy inne dziwne akcje.
A jesli ktos ma wiedze, wniesie duzo na forum, pisze madrze, a nie tylko bzdety i bedzie mial widzimisie nie zajrzenia na forum przez 30 dni, to rowniez wyleci bez ostrzezenia, bo Swiety Regulamin tak stanowi?
Bez sensu...

Blaz
[Usunięty]
:
Korba, poczytaj sobie ten temat:

http://www.chinawatches.p...=2975&start=210

Bo mam wrażenie, że wyważasz otwarte drzwi.

:
Korba, a taką okoliczność mamy tez punkt 7 :

7) Szanowny użytkowniku. Jeśli nie podoba Ci się powyższy Regulamin, to napisz sobie inny. Na tym forum obowiązuje ten Regulamin i twoje zdanie na jego temat szanujemy tak mocno, że aż jest to nam obojętne.

:złośliwiec:

mashun otrzymał odpowiedź na swoje pytanie, sądzę że temat wyczerpany.

:
Dodam tylko na szybko, że jak najdłużej chcemy utrzymać to forum jak najmniejsze, stąd prosta zasada - nie logujesz się, masz forum w pompce, żegnaj. Dzięki temu, że jesteśmy mali, tworzymy zwartą grupę potrafiącą podejmować szybkie decyzje (no, to tak na wyrost może, ale wiadomo o co chodzi). Nie stajemy się kizi, a mam wrażenie, że siłę autorytetu mamy coraz wyższą, mimo, że nie rośnie nam liczba kont z 1 postem.

hrg.pl
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.