Svedos'a "noworosyjska" beczka....prawie jak 1967
Odpowiedz do tematu

:
Ale ma za to drugą funkcję. Depilatora :złośliwiec: ;)

Sylwek
[Usunięty]
:
ja bym se zaraz jaki pach zarzucił ,bo oględnie mówiąc nie jestem zwolennikiem kajdana ;)

:
Ładna ta nowa beczułka :)) Ile toto w PLNach kosztuje? I ile ma między uszami? Mam nadzieję, że nie 18 mm jak w pierwowzorze ;)

Pozdrawiam,
Bartek
:
Świetna ta amfa hmmm Niewiele brakowało a też bym się cieszył - ale żona przypomniała - projekt denko - miałeś się trochę ograniczyć :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: Z drugiej strony to dobrze, bo są inne cele :)

Może kiedyś się dokupi! Niech się nosi pifko

:
Niekulawa ta Beczka, powiedziałbym że nawet fajna :) Polerka mi nie przeszkadza. Udany zegar. Jaki to pieniądz?

:
Około 230 PLN.

:
No to tym bardziej warto.

:
bartek.siwiec, w uszach ma 22 mm

założyłem pasiorek






Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-01-29, 10:25, w całości zmieniany 1 raz
Maras68
[Usunięty]
:
świetnie się prezentuje, graty :) taki drobiazg po taniości, a na pewno cieszy ;)

:
Kurna, jednak to lustro trochę zbyt ostentacyjne... ale żeby już iść na całość wrzuciłbym go na porządnego mesza o grubym splocie. Mógłby wyglądać naprawdę ciekawie.

Jeszcze pytanie jedno - jak świecą wskazówki?

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-01-29, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
:
Bibliotek@rz, no co Ty mesh potroi wartość zegarka :)) ...świeci ja amfibie, słabo.

Maras68
[Usunięty]
:
Svedos to tera z paseczkiem go na bazarek i zara pójdzie ;)

[ Dodano: 2013-01-29, 11:26 ]
i jeszcze może zarobisz na tym parę złociszy
bo zegar wzbudził mimo wszystko ochy i achy :))

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-01-29, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68, no przeca nie po to kupowałem żeby go na bazarku gonić :))

:
Svedos napisał/a:
Bibliotek@rz, no co Ty mesh potroi wartość zegarka :))


A to jakaś nowość tutaj? :))

:
Svedos,
zarobiłem się i mnie uprzedziłeś... :D Po prostu zapomniałem zamówić.
Rozmiar, kształt, szerokość w uszach mi pasuje, cena jak wszystkie inne Amfy noworuskie. zastanawiam się jednak czy nie poczekać na drugi model - ten z "piaskowaną" (?) kopertą - wrzucałem kiedyś link do fotki na forum.
Jeżeli ktoś chce bransoletę to chyba mam 2 lub 3 z noworuskich Wostoków (Partner i Amfa) gdzieś w szpargałach. Ale naprawdę szkoda zachodu.

Ostatnio zmieniony przez mw75 2013-01-29, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.