Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
13 bo w kiblu był jak rozdawali ;) :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-01-28, 16:57, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
to wyszedl na tym najlepiej z Was wszystkich :P

:
Ciniol, plask
Bo chciałem.
Foczkę też mam 13 ;-)

A i na WUS chyba jakaś 13 się trafi.

:
dtox napisał/a:

jakie oznaczenie ma ten model?
chyba sobie sprawie na wakacje, bo fajnie lezy :)


Fajnie może i leży, ale na Halininej gałązce :))
Obacz wcześniej gdzieś na żywca, no chyba że nie jesteś miłośnikiem sporych zegarków :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Dzieki, poszukam gdzies i przymiarki dokonam, ale generalnie chodzi o to, aby nie zawadzal... a duze maja to do siebie, ze latwo nimi o cos zahaczyc...
Taki wakacyjny zegarek na wycieczki i do letnich sportow

:
Oczywiście nie namawiam ale w piątek teoretycznie na spocie może być okazja,
o ile organizator podoła, bo coś strasznie tajemniczy ostatnio
:twisted:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Szymon
[Usunięty]
:
Czyli rozumiem że Żubr z numerem 13 tez już z góry zaklepany. Damn you Satanisto! :wkurzony: ;)

:
Szajmon napisał/a:
Ja się zastanawiam co kogo podkusiło, żeby o tej porze wstawiać fory, ale spojrzałem na lokalizację i wszystko jasne. ;)

Swoją droga taka Ruhla w USA musi chyba budzić lekkie zdziwienie, albo co najmniej zainteresowanie - wątpię żeby duzo osób miało pojęcie skąd to może być. (być może jestem w błędzie)


Heh, dzien mi uciekl to wieczorem wkleilem ... a ze za wielka woda juz 4 rano to inna sprawa ;)

Szczerze to w stanach nie wielu sie przejmuje co masz na nadgarstku. Nasz CEO nosi Casio Edifice, a zwyczajny technik komputerowy Milgausa ... taka to ci jameryka. Nie spotkalem sie jeszcze z kims w realu, kto by sie zainteresowal moimi Ruhlami, oprocz ludzie z WUSu ... ale to juz inna sprawa.

A Ruhlami sie zainteresowalem, bo moj ojciec posiadal kilka i jedna sie zachowalaw nienagannym stanie, a chrono dokupilem w czechach z pudelkiem, papierami i oryginalna guma przy okazji wakacji :)

A dzis potwornie :twisted:

Ostatnio zmieniony przez infectedcontrol 2013-01-28, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
InfectedControl a.k.a. Dawid
:
dtox, - ale to maluszek jest. Zresztą jest u nas moja recenzja tego maleństwa bo z takim założeniem go 2 lata temu kupiłem.

po zmianie pacha trochę zyskuje ;)

:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Odkurzony


..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, Faajny pasiorek ;) Konweniuje i to bardzo

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Nick takie ładne rzeczy robi :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, no całkiem całkiem to połączenie. :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.