ŻUBR - Forumowiec 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Santino napisał/a:
kostka 42 mm to mega odważnik


To prawda.

Idealny rozmiar kostki to taki jak Tag Santina - nie za duża, nie za mała.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino, fakt. Narysowałem sobie.
Czarek ma rację.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Kostka to 38-40mm max!

:
W naszym przypadku wielkość będzie mocno zależała od mechanizmu - zakładam, że trzeba zrobić możliwie płaski ten zegarek, ale proporcjonalnie żeby całość wyglądała.

:
Mechanizm ma tylko 8,5 mm więc na pewno nie musimy robić grubasa ;)

hrg.pl
:
Dominik, dochodzi dekiel - pewnie ok. 1,5-2 mm i szkło kolejne 2-3 mm plus skos...

Plaskaty zbytnio nie będzie ;-)

:
Robocza nazwa super, koperta jeszcze lepsza, ale reszta nie bardzo mi się widzi.

:
Lume, świetne szkice. Niebieski jest miodny!

:
Kostka, to ponad 40 mm, małe są wujowe :))
A co do daty. Istniałaby możliwość zrobienia daty statycznej? Czyli nadrukowanie kwadrata z jedną datą na tarczy? Jakby ktoś zapytał, czemu mam taki dzień, a nie właściwy, to bym powiedział - ch** by to strzelił... znów się zepsuł :D :D :D

:
Wszystkim znany Poljot 3133 ma ok. 38 mm szerokości między koronkami, 40 mm na osi pionowej koperty i ok. 46 mm L2L. Biorąc pod uwagę, że ma też przyciski po bokach, to szerokość 38 mm uważam za minimalną rozsądną, a można by dodać po 1 mm do tego, co ma Poljot.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Sie pijoki nie zgodzo, bo im sie bardziej bedzie ręka z kielichiem trzęsła. :popcorn:

:
Żubr jest przemiodny :)

ale, bo musi być jakieś ale, przemawia do mnie przede wszystkim genialan koperta, w projekcie Damiana najbardziej rażą mnie wskazówki i wężowisko sekund. Po projektach Lume widać jak wiele zegarek zyskuje z wąskimi wskazówkami.

No cóż – nerek na zbyciu już nie mam, wypada się chyba z jednym płucem pożegnać :)

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
hmmm , na renderze koperta wygląda bardzo zgrabnie, szkiełko jaką będzie miało grubość? imo tego się nie da tak zrobić :(

:
Ej, ale TAG Santino to damka!
Ale zgadzam się, że na mniejszych nagarstkach leży dość dobrze, żeby nie powiedzieć że idealnie.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
TAG Santino to damka!

truth pifko

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.