Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:

:
Szybko "wywołałeś" fotkę ;) Raptem 3 minuty...

Sylwek
[Usunięty]
:
Santino, aktualnie to dwóch małych gości odholowuje Osobie zegarek ,a Osoba siedzi na forum i nie reaguje :D :złośliwiec:

:
A mnie to nie dziwi że fota tak szybko wklejona- przyjechała jak widać na czterech kołach.
;)

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2013-01-07, 19:03, w całości zmieniany 1 raz
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Morion napisał/a:
Maru123 napisał/a:
kupiony za 400zł, cieszy jak 4000zł :))

Obrazek


Jakby miał porządną lumę, szafir, werk z dokręcaniem i stop sekundą, normę nurkową i kopertę zmniejszoną do 42mm to bym nawet te 4k zł na niego uzbierał ;)


I żeby jeszcze rano kanapki do pracy robił :P :P

:
Santino, fajna fotka :) Zegarek też fajny, tylko nie mam pojęcia co to :( ???

Ну, погоди! :wkurzony:
:
ocek mi się zdaje

:
Maru123 napisał/a:
Morion napisał/a:
Maru123 napisał/a:
kupiony za 400zł, cieszy jak 4000zł :))

Obrazek


Jakby miał porządną lumę, szafir, werk z dokręcaniem i stop sekundą, normę nurkową i kopertę zmniejszoną do 42mm to bym nawet te 4k zł na niego uzbierał ;)


I żeby jeszcze rano kanapki do pracy robił :P :P


Ale to jest akurat nisza rynkowa. Ciężko znaleźć nurka który spełnia te wymagania ładny jest jak mako i kosztuje do 4k

:
Morion, prawda, prawda. pifko

:
I tu jest piesek pogrzebany. Najbliżej sumokowi do tych kryteriów jakby był mniejszy to było by ekstra a tak zastanawiam się nad MM na przyszłość.

:
Maru123 napisał/a:
ocek mi się zdaje

Truth ;-)
OCW-M800

:
Morion, sumo wcale nie jest takie duże. nie wiem ile masz w nadgarstku ale na ręku ten zegarek fajnie leży i nie jest odważnikiem IMHO ;)

:
Mam sumka 1,5 roku, noszę go najczęściej ze wszystkich i na noc nie ściągam :) i wolałbym żeby był trochę mniejszy, szczególnie że ostatnimi czasy schudłem i nadgarstek też pewnie stracił na obwodzie.

:
to może SKX sobie zmoduj. ja będę się szykował na coś takiego:



[ Dodano: 2013-01-07, 19:44 ]
chociaż to i tak nie będzie spełniało postawionych przez Ciebie wcześniej, założeń hmmm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.