Pytanie przed zakupem
Odpowiedz do tematu

Arek
[Usunięty]
:
Kuba, zegarek owszem ładny, ale jest wiele ciekawszych propozycji. Do jakiej kwoty szukasz?? Rozumiem że nurek, tak??

:
Też się nad nim zastanawiam od jakiegoś czasu. Wszystko zależy od ceny, za jaką można go kupić. Edox to b. dobra marka. Miałem go kilka razy na ręku, wygląda świetnie, oczami wyobraźni widzę go na jakimś fajnym pachu (nie lubię gumowych). Mógłby mieć bardziej "diverowate" wskazówki.

:
kuba-hxc napisał/a:
200m/kwarc/guma

.../mikre wskazówki/data krzywo siedzi/


...a ile to to trzeba płacić - jak mawia mój synek

:
W moim przypadku na razie wygrywa ten :

Wiem, że rolexowaty, wskazówki omegowate itp. Ale automat a cena niższa od prezentowanego przez Kubę Edoxa. A jak się lupki pozbyć - kumłotrowie juz napisali w innym wątku :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-23, 00:53, w całości zmieniany 2 razy
:
Arek tak do 1000zł to już maksymalne maksimum i oczywiście nurek :smile: Ten Edox kosztuje właśnie tak do 1k można trafić z jakieś 900zł jak dobrze pójdzie. Tomek Twoja propozycja z każdym dniem coraz bardziej mi się podoba :smile:

:
Cytat:
Tomek Twoja propozycja z każdym dniem coraz bardziej mi się podoba

Mi również, powoli dojrzewam :mrgreen: o ile już nie dojrzałem. Są jeszcze pewne wahania, ale w tym budżecie nie widzę alternatywy.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-23, 02:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja ciągle myślę nad Samurajem tak poza całym konkursem :grin: A możecie jeszcze coś zapropnować? Może jakieś niszowe nureczki? Bo ja już troche zgłupiałem :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Gdybym miał wybierać między tym Edoxem, a RT, to wybrałbym tego drugiego. :cool:

:
Wolal bym RT ale Edoxa nie dyskwalifikuje

:
RT na żywca jest czad. Tylko ten rozmiar (45mm bez koronki) nie każdemu podchodzi. Mi nie przeszkadza :mrgreen: . Edox też ok, już kilka razy był na nadgarstku w Aparcie.

Ten jest też fajny, tylko ten rozmiar (prawie 50mm). Ale również rozważany. Cenowo mieści się w budżecie RT i Edoxa.



Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-23, 12:26, w całości zmieniany 2 razy
:
50mm to już spora sztuka :grin: 45mm to chyba max na jaki przynajmniej ja mogę sobie pozwolić :grin:

:
Podobnie jak ja, ale ta Invicta korci. Szkoda, że nie ma gdzie jej obejrzeć na żywo. Kupowanie w ciemno w tym przypadku to zbyt duże ryzyko :smile:

:
A co myślicie o CITIZEN NY0054-04E PROMASTER TITANIUM DIVER 200M bo coraz bardziej mi się podoba :grin:

:
Mi się podoba, na kizi chyba jest taki na bazarku. Na Jebaju ok. 600zł z wysyłką.


:
Zastanawiam się nad nim mocno kurde zaczynam głupieć powoli :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.