...ludzkiej pysze ;-)
Odpowiedz do tematu

:
Ciniol, daj fote, bo ja tam nie kojarzę.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ALAMO napisał/a:
o ale kiedy oni czasami proszą żeby ich ocenić ...
Dzentelmenowi to nie przystoi. Trzeba przypatrywaćć się sobie na tle innych ludzi i ich zachowań. Zamiast agresywności — uprzejmość w każdej sytuacji z uwzględnieniem tradycyjnych słów: proszę, przepraszam, dziękuję. Złośliwość zamienić na życzliwość, niechęć na wyrozumiałość, wrogość na uczucia przyjazne. Niewiele to, ale jak ułatwia i uprzyjemnia życie. Przy dobrej woli nietrudno wyzbyć się pozornie błahych objawów chamstwa, przeczących zasadom i przyjętym normom współżycia społecznego. :)

Sylwek stara wersja chyba byłaby ok :)

Ostatnio zmieniony przez quub 2012-12-21, 22:06, w całości zmieniany 1 raz
Kuba
:
quub napisał/a:
Dokladnie, to są tylko zegarki, i nie ma potrzeby przy tej okazji wchodzić w czyjeś buty szufladkować, kategoryzować. Kochajmy je po prostu. Oceniajmy je a nie ludzi którzy je kupują.


pifko

Adam Davies: Well, I'll fight for you. But I can't lie, it's not going to be easy to get you back into the game.
Drama: Back in the game? ... I AM the fucking game, pal.
:
quub napisał/a:
DZentelm
ALAMO napisał/a:
o ale kiedy oni czasami proszą żeby ich ocenić ...
Dzentelmenowi to nie przystoi. Trzeba przypatrywaćć się sobie na tle innych ludzi i ich zachowań. Zamiast agresywności — uprzejmość w każdej sytuacji z uwzględnieniem tradycyjnych słów: proszę, przepraszam, dziękuję. Złośliwość zamienić na życzliwość, niechęć na wyrozumiałość, wrogość na uczucia przyjazne. Niewiele to, ale jak ułatwia i uprzyjemnia życie. Przy dobrej woli nietrudno wyzbyć się pozornie błahych objawów chamstwa, przeczących zasadom i przyjętym normom współżycia społecznego. :)

Brawo dla tego pana. Kazdy z nas powinien sobie to zapamietac.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Nie zamierzam bronić Carlita ale jak czytam już po raz któryś że kucharz, że kucharzowi drogi zegarek nie przystoi, że malarz za malowanie domu 4k nie może skasować bo jak to zwykły malarz w 2 tygodnie pracy może zarobić tyle kasy po zawodówce to się uśmiecham. Powiedzcie mi czy zegarki tzw"luksusowe" jak np APRO są zarezerwowane tylko dla pracowników umysłowych, menedżerów i innych tego pokroju ludzi? czy mi jako elektormonterowi też przysługuje miejsce w szeregu i mogę nosić tylko perfecta, bo casio wie pan już nie przystoi, a o szwajcarskiej kłalicie z marketu (tissot) to tylko mogę pomarzyć a nie daj boże o APRO gdyby mi się podobał i było mnie bez wyrzeczeń stać? Napiszę raz jeszcze, nie traktujcie tego jako obronę Carlita ani atak w Was ale na jakieś takie przemyślenie mnje wzieno hmmm

:
Przemek,
Krisp1 napisał/a:
quub napisał/a:
Dokladnie, to są tylko zegarki, i nie ma potrzeby przy tej okazji wchodzić w czyjeś buty szufladkować, kategoryzować. Kochajmy je po prostu. Oceniajmy je a nie ludzi którzy je kupują.


pifko

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2012-12-21, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A poza tym życzę wszystkich wesołych świąt oraz APRO i Parnisów pod choinką pifko Panowie, AP do mnie nie gada za to Parniak jak najbardziej. Za to pewnego osobnika tutaj z forum bym ze wszystkich Zenithów obriobił :złośliwiec: Kto co nosi to jego sprawa, ja tam jestem zwykły pasjonata, który generalnie lubi zegarki :)

:
Apa13 napisał/a:
Kto co nosi to jego sprawa, ja tam jestem zwykły pasjonata, który generalnie lubi zegarki :)


Amen. pifko

Słoniu napisał/a:
wszystkich wesołych świąt oraz APRO i Parnisów pod choinką


Tobie również Słoniu, a także i pozostałym Kolegom. Wszystkiego Dobrego na Święta, zdrowia przede wszystkim, żeby było jak zarabiać na te Parnisy i inne Omegi ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Narfas napisał/a:
A ja uważam, że to syf, kiła, mogiła i dwa metry mułu. Czyste efekciarstwo, w sam raz dla kucharza.
Dodam, że AP to jedna z marek, których nie cierpię, chociaż nic nie przebije Rolków i Brajtków - podejrzewam że głównie z powodu ludzi którzy je noszą. Te marki fatalnie mi się kojarzą i nic na to nie poradzę.

pozdrawiam
Narfas


Nie z celem nawrócenia ale wizją innej perspektywy: nie mogę nie cenić Rolexa skoro cenię Seiko. Za in house, za historię. Że zacytuję guub'a : oceniajmy zegarki a nie ludzi którzy je noszą.

:
Przemek napisał/a:
Napiszę raz jeszcze, nie traktujcie tego jako obronę Carlita ani atak w Was ale na jakieś takie przemyślenie mnje wzieno hmmm


Kolega Michal był i tutaj członkiem - niestety mu się nie spodobało. Wyraźnie za mało miał gruppiesów - nie wiedzieć czemu.
Kłality nie umieta docenić, buraki. Ot co :!: :złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:

Kolega Michal był i tutaj członkiem - niestety mu się nie spodobało. Wyraźnie za mało miał gruppiesów - nie wiedzieć czemu.
Kłality nie umieta docenić, buraki. Ot co :!: :złośliwiec:


Wiem, wiem widziałem w nadgarstkowych jak się produkował i ..... nic :D

:
... to zlośliwość była i ludzka małość,nic więcej :!:
:złośliwiec:

:
Mzeg napisał/a:

Nie z celem nawrócenia ale wizją innej perspektywy: nie mogę nie cenić Rolexa skoro cenię Seiko. Za in house, za historię. Że zacytuję guub'a : oceniajmy zegarki a nie ludzi którzy je noszą.


No cóż, mam swoje skojarzenia i animozje. Nie zamierzam być obiektywny, przynajmniej jeśli chodzi o gusta. Dlaczego miałbym być? cool
Za to z pewnym zakłopotaniem przyznam, że podoba mi się taki jeden Brajtek, ale nie zmienia to mojego postrzegania marki.

pozdrawiam
Narfas

:
Obraził się bo u nas nikt nie chciał się podniecać nad jego precjozami .
Posłuchu nie miał koleżka .

:
Lajków bylo za mało. :głową w mur: :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.